Brýle Solano

Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce

Korekční a sluneční brýle Solano

Dobré sluneční brýle by měly účinně chránit zrak uživatelů před škodlivým vlivem slunečního záření. Přesně takové jsou brýle značky Solano.

Popis firmy

Firma Solano působí na polském, anglickém a ruském trhu. V průběhu výroby brýlí využívá nejpokrokovější technologie, vše jen proto, aby co nejvšestranněji chránila zrak uživatelů. Současně sluneční brýle Solano zajišťují komfortní viditelnost a spolehlivost v průběhu používání. V brýlích této značky jsou používány polarizační čočky TAC. Jsou velmi odolné proti poškrabání a velmi zvyšují průhlednost obrazu. Tyto čočky jsou tenčí a lehčí než tradiční. Jsou z polykarbonátu, což jsou nejmodernější materiály používány při výrobě sportovních doplňků.

Atributy značky Solano

Je potřeba zdůraznit, že firma Solano se v průběhu své činnosti snaží navrhovat a vyrábět kvalitní brýle, s vysokými uživatelskými parametry, ale přitom co nejvíc estetické. Tvar obrub musí být prostě přizpůsoben vkusům a nárokům uživatelů. Dá se říci, že brýle značky Solano, to jsou sluneční, sportovní brýle. Mají zvýšenou odolnost proti poškození a poskytují plnou, 100% ochranu před škodlivým UV zářením. Brýle Solano jsou neobvyklé a moderní, odrážejí životní styl sportovců ve velkých městech.