Brýle Vogue

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 251

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 251

Stránka
na stránce

Značka Vogue je spojená především s módním časopisem, který má obrovský potenciál. Je to časopis, který diktuje módní trendy po celém světě. Zároveň je značka Vogue poskytována různým řadám produktů, například slunečním brýlím a obrubám ke korekčním brýlím.

Popis firmy

Značka Vogue byla vytvořená v roce 1973 a její název pochází, jak již bylo zmíněno, z módního časopisu, který je známý po celém světě. První Vogue byl vydán ve Spojených státech. Pro brýle této značky je charakteristický speciální vzhled a alespoň několik barevných variant. Brýle značky Vogue lze koupit v různých tvarech. Jsou zdobeny skvělými módními detaily pro danou sezónu. Díky tomuto přístupu, se sluneční a korekční brýle Vogue staly módním doplňkem oblečení mužů i žen. Kolekce brýlí Vogue umožní každému vytvoření vlastního, neopakovatelného stylu a také zábavu s aktuálními, nejnovějšími módními trendy.

Brýle a obruby Vogue jsou moderní a zdobené. V této skupině sortimentu nalezneme klasické obruby univerzálních barev, ale také jednotlivé, extravagantní brýle, které dokonale odrazí charakter dané osoby. Brýle mohou být ozdobným detailem oblečení, pokud to budou brýle značky Vogue. Na širokých stranicích brýlí Vogue jsou umístěny květinové a geometrické vzory, zirkony, výrazné barvy nebo želvovinové vzory.

V případě slunečních brýlí Vogue můžete volit mezi:

  • Leteckými brýlemi Vogue,
  • Kočičími brýlemi Vogue,
  • Ochrannými brýlemi Vogue,
  • Asymetrickými brýlemi Vogue,
  • Velkými obrubami Vogue.

Atributy firmy

Odlišující vlastností značky Vogue je inovace a originalita. Každý majitel brýlí Vogue se bude odlišovat svým neopakovatelným stylem. Jednotlivé kolekce brýlí této značky navazují na nejoblíbenější v dané sezóně vzory a barvy. Nabízí širokou paletu modelů, proto si každý uživatel může vybrat brýle, které vyhoví jeho vkusu a požadavkům. Firma Vogue směřuje k tomu, aby byla diktátorem módních trendů také v oblasti slunečních a korekčních brýlí.

Podívejte se na další brýle Vogue: