1-DAY ACUVUE® MOIST 30 čoček

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 7 recenze.
Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

455 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 7 recenze.
Veronika
5.0000
Tyhle kontaktní čočky si kupuji už asi třetím rokem a jsem s nimi velmi spokojena. Naprosto vyhovují mému pohodlí a nemám s nimi žádnou další starost, protože na konci dne je jen vyndám a vyhodím...prostě paráda :o)
Jan
5.0000
už dvakrát,jsem si tu objednala čočky a do teď mi nepřišel ani e.mail ani ty čočky......asi to neni věrohodné a jen balamutěj lidi!!!
Marie
5.0000
zdravím, já si tu čočky kupuju pravidelně....a vždy mi dojdou v pořádku a překvapivě rychle...Pavel, Praha

Kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST jsou kontaktní čočky jednoho z nejlepších výrobců na světě - Johnson & Johnson.

 
Inovativní design čoček - povrch čočky má hedvábný povlak, který snižuje povrchové tření víčka a čočky. Oči vypadají zdravě a nebolí.
Vysoce kvalitní zvlhčující vlastnosti - díky inovativní technologii Lacreon, která váže vodu v oblasti čoček. To znamená žádné podráždění nebo suchost a méně náchylnosti k nepříznivým vnějším faktorům.
Ochrana proti UV záření - čočky jsou obohaceny o nejvyšší kvalitu filtrů UVA / UVB, díky čemuž zaručují dostatečnou ochranu před nepříznivými účinky slunečního záření.
Okamžité přizpůsobení oku - jak jeho tvaru, tak individuálním parametrům. Díky tomu je použití čoček velmi snadné a pohodlné. Čočky dokonale přilnou k oku, čímž eliminují problém svinutí se na oku nebo vypadnutí.
Jednodenní režim - Acuvue 1-DAY Moist
Jednodenní režim - nowa i świeża para soczewek każdego dnia. Bez konieczności korzystania z dodatkowych płynów pielęgnujących.
Balíček obsahuje 30 kusů čoček - je dobré vyzkoušet si čočky před jejich vícedenním intenzivním nošení a zjistit, jestli vám skutečně sednou.
 

Charakteristika kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST:

 

1-DAY ACUVUE® MOIST jsou měkké jednodenní kontaktní čočky. Při jejich výrobě byla použita technologie LACERON zaručující vazbu na PVP - komponent zodpovědný za zadržení vody, díky které je čočka celý den skvěle zvlhčena.

Kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST zaručují vysoký stupeň ochrany před škodlivým zářením UVA a UVB, díky čemuž jsou oči skvěle chráněny. Perfektní konstrukce čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST a její hedvábná vrstva podstatně snižuje povrchové tření a to umožňuje očnímu víčku se po ní volně pohybovat.

 

Pro koho jsou čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST určeny?

 

1-DAY ACUVUE® MOIST jsou jednodenní kontaktní čočky, o které se nemusíte dodatečně starat. 1-DAY ACUVUE® MOIST jsou ideální volbou pro uživatele, kteří chtějí každý den nosit nový pár čoček. Také jsou doporučovány pro všechny osoby, které :

  • jsou alergiky,
  • mají problém suchého oka,
  • nosí čočky společně s brýlemi- střídaji je,
  • oceňují vysoký komfort nošení kontaktních čoček.
 

Parametry kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ACUVUE®
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,5; 9,0
Průměr 14,2
Dk/t 25,5 x 10-9
Zavodnění 58%
Materiál Etafilcon A
Technologie LACREON®
UV filtr 98,8% UVB; 85,1% UVA
 
Odeslání do 24 hodin se vztahuje pouze na zakřivení 8.5
Pro zakřivení 9.0 je čas odeslání 15 pracovních dní.
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:1-DAY ACUVUE® MOIST 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST 30 kusů?

Kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST jsou k dispozici v balení obsahujícím 30 kusů, což zajišťuje pohodlí a dlouhodobé používání pro uživatele. Můžete si vybrat čočky sami, využívajíc podaných parametrů, nebo se poradit s optometristou, který vám pomůže vybrat správnou sílu a zakřivení čoček pro vaše potřeby.

Jsou kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST bezpečné?

Ano, kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST jsou bezpečné k použití, pokud jsou aplikovány v souladu s doporučeními výrobce a správně se o ně pečuje. Jejich vysoká kvalita výroby a materiály zaručují komfort a bezpečnost pro vaše oči.

Na jakou vadu zraku jsou 1-DAY ACUVUE® MOIST?

Kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST jsou určeny k korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, díky svému typu sférické korekce. Nabízejí čisté vidění a pohodlí při nošení po celý den díky jejich režimu jednodenní výměny.

Jak nasazovat kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST?

Nasazování kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST je jednoduché. Před aplikací si vždy důkladně umyjte a osušte ruce. Poté umístěte čočku na konečky prstů, zkontrolujte, zda není obráceně, a jemně ji umístěte do středu oka. Po umístění čočky jemně mrkněte, aby se dostala na správné místo.

Jak sundávat kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST?

Pro sundání kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST si opět důkladně umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko a pohledem nahoru jemně chytněte čočku prsty a vyjměte ji z oka. Pamatujte, že jednodenní čočky nevyžadují žádnou péči ani skladování, po použití je jednoduše vyhoďte.