ACUVUE® OASYS 1-Day 30 čoček

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

559 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Pavel
5.0000
Nejlepsi cocky, co jsem zatim mel. Pohodlne cely den, temer nejdou citit v ocich. Da se s nimi dat i slofik :)

ACUVUE® OASYS 1-Day jsou kontaktní čočky jednoho z nejvýznamějších producentů kontaktních čoček na světě - Johnson & Johnson.

Zvětšená optická zóna - zřetelně lepší kvalita zraku, bez ohledu na dobu použití (od jejich založení na začátku dne, až do okamžiku, kdy jsou vyjmuty na konci dne).
Technologie integrovaných slz - udržování konstantní hydratace, oči nejsou na konci dne "unavené". Hydratovaný silikon s 38% obsahem vody spolu s 98% přívodem kyslíku zajišťuje dlouhodobý komfort.
Zvýšený průměr čočky - umožňuje lepší přilnutí k povrchu oka, zatímco proces nasazování a sundávání čoček je maximálně zjednodušen (také díky světle modré barvě).
Jednodenní režim - nový, čerstvý pár čoček každý den je zárukou zdraví a bezpečí před infekcemi očí. Ostré vidění s jednodenními čočkami ACUVUE® OASYS 1-Day po celý den užívání.
Optimalizovaná tekutina v blistru - biokompatibilní kapalina, která poskytuje úplné pohodlí od okamžiku, kdy je čočka nasazena.
UV ochrana - čočky mají UV filtry nejvyšší kvality (99% UVB a 96% UVA), které maximálně chrání oči před účinky záření.
 

Charakteristika kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day:

 

Inspirována slzami (protože slzy obsahují víc, než jen vodu) firma Johnson & Johnson přidala do kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day technologii HydraLuxe™, která díky vylepšenému materiálu, molekulám, které připomínají slzný film a zvlhčenému silikonovému materiálu, který se sjednotí s přirozeným zvlhčováním oka, pomáhá zlepšit přilnavost k povrchu oka a látka mucin napodobuje funkci membrán svázaných s rohovkou oka. Došlo ke zvýšení optické sféry a průměru čočky, také byl inovován a nově uzpůsoben roztok v pouzdře. Navíc kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day obsahují UV filtr třídy 1, který pomáhá chránit rohovku a oční bulvy před vlivy škodlivého UV záření.

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day jsou hladké po celém svém povrchu, což napomáhá jejich celodennímu zvlhčování. To značně zmenšuje možnost pocitu jakéhokoli diskomfortu.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day určeny?

 

ACUVUE® OASYS 1-Day jsou jednodenní kontaktní čočky pro osoby, které tráví svůj den v náročnějších podmínkách. ACUVUE® OASYS 1-Day nabízí krom vysokého komfortu a transparentnosti i využití unikátní patentované technologie HydraLuxe, která snižuje příznaky únavy očí a zabraňuje jejich vysoušení.


Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day mají tyto jedinečné vlastnosti:

 

  • snadná manipulace s čočkami,
  • dokonalá kvalita vidění,
  • pocit komfortu i na konci dne
 

Parametry kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ACUVUE®
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,5; 9,0
Průměr 14,3
Dk/t 121 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Senofilcon A
Technologie Hydraluxe
UV filtr 99% UVB, 96% UVA
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ACUVUE® OASYS 1-Day 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day 30 kusů?

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day jsou k dispozici v balení obsahujícím 30 kusů, což zajišťuje pohodlí a dlouhodobé dodávky. Můžete si je vybrat sami na základě parametrů produktu, jako je dioptrie a zakřivení, nebo se poradit s optometristou, který vám pomůže je přizpůsobit vašim individuálním potřebám zraku.

Jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day bezpečné?

Ano, kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day jsou vyráběny renomovaným výrobcem Johnson & Johnson, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost používání. Jako denní čočky zajišťují čerstvost a minimalizují riziko oční infekce.

Na jaké oční vady jsou určeny kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day?

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day jsou určeny k korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti díky svému typu sférické korekce.

Jak nasadit kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day?

Nasazování kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day je snadné a pohodlné. Po umytí a osušení rukou opatrně umístěte čočku na konec ukazováčku, vyhýbejte se dotýkání konce čočky, pak opatrně rozevřete víčka a položte čočku na oko. Poté, co je čočka na oku, jemně masírujte víčka, abyste zajistili správné přizpůsobení.

Jak sundat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day?

Sundání kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day je stejně snadné jako jejich nasazování. Po umytí a osušení rukou jemně rozevřete dolní víčko, pak jemně stiskněte čočku ukazováčkem a palcem, abyste ji vyndali. Ujistěte se, že čočka byla z oka úplně odstraněna, a pak ji zahoďte, protože se jedná o čočky určené k jednorázovému použití.