ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

730 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day v balení po 30 kusech jsou moderní kontaktní čočky Johnson&Johnson, určené pro krátkozrakost a dalekozrakost. Prezentované čočky byly vyrobeny na základě nejlepších technologií - jsou perfektní jako spolehlivá metoda korekce zraku a zároveň mají další vlastnosti, které výrazně zlepšují kvalitu a komfort života.

Maximální jasnost vidění - čočky nové generace poskytují vysoký zrakový komfort za všech světelných podmínek a eliminují pocit únavy očí.
Technologie TearStable - stabilizace slzného filmu, která je zodpovědná za udržení vlhkosti v celé struktuře čočky a na povrchu oka. Takové vlastnosti kontaktních čoček zabraňují vysoušení očí a umožňují větší volnost v každodenním fungování. Snadné nasazování a vyjímání čoček - označení správné strany čočky spolu s jemným modrozeleným nádechem zaručuje bezproblémovou a okamžitou aplikaci čoček každý den.
Výhodné 30 kusové balení - ACUVUE OASYS MAX 1-Day
Výhodné 30 kusové balení - jsou nejoptimálnější volba pro většinu denních nositelů kontaktních čoček. Jednodenní čočky nevyžadují další péči, druhý den stačí sáhnout po novém páru a užít si plný komfort vidění.
Technologie OptiBlue - použitý filtr zajišťuje ty nejvyšší parametry z hlediska redukce modrofialového světla, což je neocenitelné při používání počítačů, chytrých telefonů a dalších zařízení vybavených digitálními obrazovkami.
Maximálně účinný UV filtr - čočky blokují až 99,9 % UVA záření a 100 % UVB záření. Takové parametry protisluneční ochrany umožňují plně využít příznivého počasí a poskytují tak skvělé podmínky pro provozování různých outdoorových aktivit.
  

Vlastnosti jednorázových kontaktních čoček ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY:

 

Johnson&Johnson, známý výrobce v optickém průmyslu, zaručuje spolehlivou korekci zrakových vad a komfort používání hodný 21. století. Díky kontaktním čočkám ACUVUE® OASYS MAX 1-Day je obraz přijímaný okem maximálně čistý, což se přímo promítá do uspokojivého používání čoček za různých okolností. Co je důležité - přiměřená zraková ostrost je zachována i za méně příznivých světelných podmínek. Takové vlastnosti čoček z nich bezpochyby dělají špičkový produkt.

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day se odlišuje od ostatních čoček současným použitím dvou charakteristických technologií, které již velmi ocenili nároční uživatelé. Řeč je o technologii TearStable, která zajišťuje správnou hydrataci očí po celý den, zabraňuje zarudnutí a podráždění očí. Druhým důležitým argumentem při výběru těchto kontaktních čoček je inovativní filtr OptiBlue, který redukuje modrofialové světlo až o cca 60%.

Pro mnoho lidí bude jednou z důležitých funkcí režim denní výměny. Jednodenní kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MAX jsou mimořádně pohodlné – ocení je zejména lidé, kteří nechtějí trávit čas navíc každodenními hygienickými procedurami spojenými s používáním speciální čisticí kapaliny. V tomto případě stačí každé ráno sáhnout po novém páru čoček, které zaručí vysoký komfort používání po celý den.

Dokonalým doplňkem nejlepších standardů čoček ACUVUE® OASYS MAX jsou UV filtry, zaručující nejvyšší účinnost při eliminaci ultrafialového záření škodlivého pro oči.

 

Komu jsou určeny čočky ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY?

  • pro krátkozraké a dalekozraké lidi hledající nejlepší řešení na optickém trhu, nabízené respektovanými výrobci;
  • pro lidi, kteří hledají alternativní korekci zraku brýlemi;
  • pro lidi, kteří denně používají digitální zařízení vyzařující modré světlo škodlivé pro oči a chtějí zlepšit zrakový komfort a minimalizovat únavu očí;
  • pro lidi, kteří bojují s problémem suchých očí, očekávají dokonalou hydrataci očí po celý den;
  • pro lidi, kteří tráví hodně času v práci a preferují aktivní životní styl, podnikají mnoho aktivit v různých oblastech života;
  • pro lidi, kteří oceňují pohodlná řešení, bez nutnosti dalšího ošetřování ve formě kapalin na čištění čoček, typických pro opakovaně použitelné roztoky pro kontaktologii;
  • pro kancelářské pracovníky, studenty a další lidi, kteří tráví mnoho hodin u počítače.
 

Parametry kontaktních čoček ACUVUE® OASYs MAX 1-Day:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ACUVUE®
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
+0,50 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,5; 9,0
Průměr 14,3
Dk/t 121 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Somofilcon A
Technologie TearStable™, OptiBlue™ Light Filter
UV filtr 100% UVB; 99,9% UVA
Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day 30 kusů?

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day jsou k dispozici v balení obsahujícím 30 kusů, což zajišťuje pohodlné a dlouhodobé dodání. Můžete si je vybrat sami na základě parametrů produktu, jako je korekce dioptrií a zakřivení čočky, nebo si nechat poradit od optometristy, který vám pomůže přizpůsobit čočky vašim individuálním potřebám.

Jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day bezpečné?

Ano, kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day jsou vyráběny renomovaným výrobcem Johnson & Johnson, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost. Jedná se o jednodenní kontaktní čočky, což minimalizuje riziko infekce a zajišťuje čerstvost a hygienu každý den.

K jaké chybě zraku jsou určeny kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day?

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day jsou určeny k korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti díky svému sférickému typu korekce.

Jak aplikovat kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day?

Aplikace kontaktních čoček ACUVUE® OASYS MAX 1-Day je snadná a rychlá. Po umytí a osušení rukou opatrně umístěte čočku na konec ukazováčku a pak spusťte dolní víčko, koukajíc nahoru. Pomalu umístěte čočku na oční bulvy a zavřete víčko. Tento proces můžete opakovat i pro druhé oko.

Jak se zbavit kontaktních čoček ACUVUE® OASYS MAX 1-Day?

K odstranění kontaktních čoček ACUVUE® OASYS MAX 1-Day stačí jemně stáhnout dolní víčko a lehce posunout čočku na bělmo oka. Pak opatrně uchopte čočku mezi prsty a vyjměte ji. Nezapomeňte si pravidelně mýt ruce před manipulací s čočkami.