Belutti BFP 005 1

Dostupnost:

do 13 pracovních dnů

Naše cena:

Special Price 1 054 Kč -70% Regular Price 3 515 Kč
nejnižší cena v průběhu 30 dnů: 1 054 Kč ? nejnižší cena v průběhu 30 dnů
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.
143 mm
17 mm
45 mm
52 mm
132 mm

100% záruka vrácení peněz 
Brýle nesplňují Vaše očekávání? Nebojte se! Naše záruka se vztahuje na možnost vrácení obrouček a dioptrických čoček až po dobu 30 dnů.

Podívejte se na podobné produkty

Moderní brýle Belutti BFP 005 1 jsou nabídkou značky Belutti určenou pro elegantní a stylové ženy. Jejich tvar ve stylu 'kočičí oči' jim dodává jedinečné kouzlo a podtrhuje individuální styl každé ženy. Brýle patří do kategorie 'Dioptrické brýle' a mají celorámové rámečky vyrobené z vysoce kvalitního plastu v černé barvě. Tento model brýlí není pouze módní, ale také funkční. Belutti BFP 005 1 je ideální volbou pro ženy, které hledají exkluzivní opravky, které dokonale podtrhnou jejich přirozené krásy. Značka Belutti je známá svým luxusním přístupem k módě, zajišťující zákazníkům nejvyšší kvalitu a stylový design. Brýle Belutti BFP 005 1 jsou skvělou volbou pro ženy, které oceňují eleganci a pohodlí nošení. Mohou být skvělým doplňkem každodenních outfitů, dodávajícím jim jedinečný charakter a třídu. Díky kvalitním materiálům a pečlivému zpracování si uživatelky brýle mohou užívat po mnoho sezón. Brýle Belutti BFP 005 1 jsou k dostání v internetovém obchodě Kodano.cz, kde je lze zakoupit a vyzvednout v vybraných salonech KODANO Optika. Zákaznice mají možnost vyzkoušet si je na místě, aby se ujistily, že dobře sedí na obličeji a jsou pohodlné k nošení. Je důležité dodat, že k brýlím Belutti BFP 005 1 je přiložený stylový pouzdro, které umožní bezpečné a elegantní uložení. Díky tomu je vždy možné mít oblíbené brýle u sebe s jistotou, že jsou řádně chráněny před poškozením.
Více informací
Pro kohopro ni
Typ produktuDioptrické brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyKočičí oči
Typplné
Materiálplastové
Barva obrubčerné
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]143
Šířka skla [mm]52
Výška obruby [mm]45
Šířka mostku [mm]17
Šířka obruby [mm]132
Pružné pantyAno
Virtuální zkoušečAno
Dostupnostdo 13 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti BFP 005 1
Vaše hodnocení

Jak vybrat brýle Belutti BFP 005 1 podle tvaru obličeje a jaký je vhodný rozměr?

Brýle Belutti BFP 005 1 jsou brýle pro ženy ve tvaru kočičích očí, plné, vyrobené z plastu s černými rámečky. Díky jejich univerzálnímu designu budou vhodné pro různé tvary obličeje. Velikost brýlí je možné vybrat na základě uvedených parametrů produktu na internetovém obchodě Kodano.cz nebo s pomocí optika ve salonech KODANO.

Pro koho jsou brýle Belutti BFP 005 1?

Brýle Belutti BFP 005 1 jsou určeny pro ženy, které hledají stylové doplňky do svého šatníku. Kočičí oči a černé rámečky přidávají charakter a eleganci, zdůrazňují individuální styl každé ženy.

Zlepšují brýle Belutti BFP 005 1 zrak?

Brýle Belutti BFP 005 1 jsou korekčními brýlemi, což znamená, že pomáhají s korekcí zraku. Mohou být upraveny podle potřeb zrakových schopností každé uživatelky, zajistí pohodlné a ostré vidění.

Jak čistit brýle Belutti BFP 005 1?

K čištění brýlí Belutti BFP 005 1 se doporučuje použití speciálních čisticích prostředků na skla a jemného hadříku. Pečlivá péče o brýle pomůže udržet je v perfektním stavu po dlouhou dobu.

Je také důležité si uvědomit, že brýle Belutti BFP 005 1 lze zakoupit v internetovém obchodě Kodano.cz a vyzkoušet si je v vybraných salonech KODANO.

V balení s brýlemi Belutti BFP 005 1 je také elegantní pouzdro, které zaručuje ochranu brýlím před poškrábáním a poškozením během uskladňování.