Belutti BRP 001 C3

Dostupnost:

do 13 pracovních dnů

Naše cena:

Special Price 1 054 Kč -70% Regular Price 3 515 Kč
nejnižší cena v průběhu 30 dnů: 1 054 Kč ? nejnižší cena v průběhu 30 dnů
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.
145 mm
16 mm
40 mm
54 mm
135 mm
Belutti BRP 001 C3

100% záruka vrácení peněz 
Brýle nesplňují Vaše očekávání? Nebojte se! Naše záruka se vztahuje na možnost vrácení obrouček a dioptrických čoček až po dobu 30 dnů.

Podívejte se na podobné produkty

Belutti BRP 001 C3 jsou módní pánské brýle značky Belutti, které ohromují svým stylovým designem ve tvaru obdélníku. Vyrobené z vysoce kvalitního plastu, tyto hnědé plné brýle poskytují nejen skvělou korekci zraku, ale také přidávají mužský charakter každému outfitu. Vyberte-li si brýle Belutti BRP 001 C3, sázíte na výhody značky Belutti a moderní design. Jedná se o ideální řešení pro muže, kteří ocení styl a kvalitu. Plné rámečky zaručují nejen skvělé přizpůsobení, ale také pohodlí při nošení. Belutti BRP 001 C3 nejsou pouze dioptrické brýle, ale také ideální řešení pro ty, kteří tráví hodně času před obrazovkou počítače. Pokud si vyberete správné čočky s povlakem BlueBlocker, tyto brýle mohou zajistit ochranu očí před škodlivým modrým světlem. Díky internetovému obchodu Kodano.cz máte možnost zakoupit tyto stylové brýle Belutti a vyzkoušet si je v vybraných salonech KODANO. K brýlím Belutti BRP 001 C3 najdete také praktické pouzdro, které vám umožní bezpečně uchovávat své brýle, chráníce je před poškrábáním a poškozením.
Více informací
Pro kohopro něj
Typ produktuDioptrické brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyObdélníkové
Typplné
Materiálplastové
Barva obrubčerné, hnědá
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]145
Šířka skla [mm]54
Výška obruby [mm]40
Šířka mostku [mm]16
Šířka obruby [mm]135
Pružné pantyNe
Virtuální zkoušečNe
Dostupnostdo 13 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti BRP 001 C3
Vaše hodnocení

Jak vybrat brýle Belutti BRP 001 C3 pro váš obličej a jaký je pro ně vhodný rozmĕr?

Brýle Belutti BRP 001 C3 mají obdélníkový tvar, který se hodí k různým typům obličeje. Díky svým plným obrubám jsou pevné a stabilní. Velikost brýlí lze upravit podle individuálních potřeb, jak při online zkoušení v obchodě Kodano.cz, tak v optických salonech KODANO.

Pro koho jsou brýle Belutti BRP 001 C3?

Brýle Belutti BRP 001 C3 jsou určeny jak pro ženy, tak pro muže. Jejich hnědé plastové obruby jim dodávají elegantní vzhled, který skvěle ladí s různými styly oblečení.

Zlepšují brýle Belutti BRP 001 C3 zrak?

Brýle Belutti BRP 001 C3 jsou korekčními brýlemi, což znamená, že mohou zlepšit zrak lidem s očními vadami. V případě potřeby korekce zraku je vhodné poradit se s optometristou v optických salonech KODANO.

Jak čistit brýle Belutti BRP 001 C3?

Brýle Belutti BRP 001 C3 je třeba čistit jemně, použitím speciálních prostředků určených k čištění brýlí. Dodržování správné hygieny pomůže udržet brýle v dobrém stavu déle.

Je také důležité pamatovat na to, že přiložené pouzdro chrání brýle Belutti BRP 001 C3 před poškrábáním a poškozením, když nejsou používány.