Belutti SOAVE 3

Dostupnost:

do 4 pracovních dnů

Naše cena:

1 567 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
150 mm
17 mm
59 mm
61 mm
150 mm

Podívejte se na podobné produkty

Brýlové dioptrické obruby Belutti SOAVE 3 jsou nabídkou pro ženy hledající módní a stylové rámečky do brýlí. Značka Belutti je známá svou vysokou kvalitou materiálů a luxusním designem, což činí brýle Belutti SOAVE 3 skvělou volbou pro ty, kteří ocení eleganci v každodenním vzhledu. Oválné tvary obrubů činí brýle Belutti SOAVE 3 nejen praktickými, ale také skvěle se hodí k řadě stylizací. Plné ženské brýle Belutti v zlaté barvě jsou ideálním doplňkem pro různé outfity, dodávají jim jemný a elegantní akcent. Brýle Belutti SOAVE 3 nejen korigují zrak, ale mohou být také použity jako počítačové brýle za předpokladu správného výběru čoček s povlakem BlueBlocker, které blokují modré světlo. Navíc by mohly být ideálními brýlemi pro řidiče při použití čoček BlueBlocker, které umožňují noční řízení. Důležité je také zmínit, že v internetovém obchodě Kodano.cz si můžete zakoupit tyto módní dámské obruby Belutti SOAVE 3 a využít možnost vyzkoušení v vybraných optikách KODANO. Pouzdro v sadě s brýlemi zajišťuje dodatečnou ochranu a pohodlné uložení.
Více informací
Pro kohopro ni
Typ produktuSluneční brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyOválné
Typplné
Materiálkovové
Barva obrubzlaté
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]150
Šířka skla [mm]61
Výška obruby [mm]59
Šířka mostku [mm]17
Šířka obruby [mm]150
Typ čočekgraduální
PolarizaceAno
Kategorie UV filtru3
Pružné pantyNe
Virtuální zkoušečNe
Dostupnostdo 4 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti SOAVE 3
Vaše hodnocení

Jak vybrat brýle Belutti SOAVE 3 podle tvaru obličeje a jaký je jejich vhodný rozměr?

Brýle Belutti SOAVE 3 mají oválný tvar, který se hodí k různým tvarům a proporcím obličeje. Jejich pevná konstrukce zajistí stabilitu a pohodlí při nošení. Jsou k dispozici v jednom standardním rozměru, který by měl vyhovovat většině uživatelů.

Pro koho jsou brýle Belutti SOAVE 3 určeny?

Brýle Belutti SOAVE 3 jsou určeny pro ženy, které hledají elegantní a stylový doplněk do svého šatníku. Jejich kovové rámečky ve zlaté barvě jim dodávají jedinečný charakter.

Zlepšují brýle Belutti SOAVE 3 zrak?

Brýle Belutti SOAVE 3 jsou dioptrické brýle, které mohou zlepšit ostrost vidění pro osoby s očními vadami. Dodatečnou výhodou je možnost přizpůsobení pro použití jako počítačové brýle nebo pro řidiče vybráním vhodných čoček s povlaky.

Jak čistit brýle Belutti SOAVE 3?

Brýle Belutti SOAVE 3 lze čistit jemným mikrovláknovým hadříkem a speciálním čisticím prostředkem na čištění čoček. Je třeba se vyvarovat používání hygienických nebo papírových ubrousků, aby nedošlo k poškození povrchu čoček. Uchovávejte je v přiloženém pouzdře, aby byly chráněny před poškrábáním a zašpiněním.