Bezobroučkové brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 100

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 100

Stránka
na stránce

Bezobroučkové brýle - dioptrické a sluneční brýle

Bezrámové brýle jsou mimořádně originální nabídkou, která se vyznačuje specifickou strukturou a složitou montáží. Tyto jedinečné, moderní brýle se opět dostávají do módy. Zajímavé modely postrádají typické obroučky, a proto je většina z nich na obličeji téměř neviditelná – unikátní brýle si opět získávají srdce milovníků stylu a stále častěji vstupují na přehlídková mola těch nejslavnějších návrhářů.

Komu se nejlépe hodí bezrámové brýle?

Dobrou zprávou je, že patenty sluší prakticky každému typu krásy. Za svou univerzálnost vděčí minimalistickému designu. Absence klasických obrouček znamená, že bezrámové brýle váží málo, což z nich dělá pravděpodobně nejlehčí model na trhu. Patentované čočky jsou výbornou volbou pro lidi, kteří nemají rádi tradiční výrazné obruby a z nějakých důvodů nemohou nosit kontaktní čočky. Bezrámové dioptrické brýle dokonale ladí s velmi jemnými, mladistvými rysy obličeje. Model, který je prakticky nepřehlédnutelný, neovládne subtilní krásu, a proto jej s nadšením volí drobné ženy i muži chlapeckého vzhledu. Patentky jsou nabídkou pro každého, kdo se necítí dobře nosit masivní brýle a pro lidi, kteří si na nošení doplňku korigujícího zrak teprve zvykají.

Patentované rámy v moderním stylu

Jak poznat bezrámové brýle? Do této kategorie patří patentky a vrtané modely, jejichž čočky drží pouze můstek s nánosníky a stranicemi. Celá konstrukce je založena na malých šroubech nebo lisovaných spojích, které se na první pohled zdají neviditelné. Jak verze na předpis, tak i bezrámové sluneční brýle jsou jednoduché a minimalistické návrhy. Unikátní struktura často evokuje futuristické asociace, a proto jsou patenty považovány za moderní modely, které se za pár let mohou stát extrémně populárními. Unikátní brýle vzbuzují zájem u mladých i zralých lidí. Zákazníci oceňují tento model kvůli prakticky neomezeným možnostem stylingu – někteří milují jednoduché a nepřehlédnutelné dioptrické čočky, zatímco jiní milují nápadné barevné sluneční brýle.

Patenty, které nelze ignorovat

Přestože minimalistické brýle působí nudně a předvídatelně, jednoduchost v moderní verzi efektně přitahuje pozornost a někdy se stává hlavní postavou stylingu. Legendární značka Ray-Ban již léta využívá nejnovější technologická řešení. Americký gigant se stal skutečným specialistou na výrobu bezrámových brýlí. Nadměrně velké kočičí oči, nestandardní tvary čoček a stranice ve vínových, modrých nebo zelených odstínech jsou jen některé z mnoha návrhů slavné společnosti. Jedinečné bezrámové brýle pro ženy najdete mimo jiné: v kolekci značky Moretti, která ochotně používá zlaté a stříbrné vložky, úspěšně nahrazující šperky. Značka také nabízí sluneční brýle, které vyzařují zajímavou auru tajemna.

Nebo snad bezrámové brýle v klasické verzi?

Standardní pánské bezrámové brýle mají obdélníkový tvar a jejich strukturu tvoří černé nebo stříbrné prvky. Tato osvědčená kombinace se skvěle hodí ke každému typu krásy a hodí se k jakémukoli outfitu, a proto muži touží sáhnout po klasických patentech. Návrhy pro každou příležitost najdete mimo jiné v rozmanité nabídce značky Karl Opti. Někteří výrobci přidávají barevné akcenty na okraj čoček bezrámových brýlí – tento detail dodává doplňku charakter, a přitom zůstává jemný a univerzální. Vyplatí se mrknout na nabídku značky Marie Bocquel, která umně kombinuje jednoduchost s extravagancí.

Proč se vyplatí vybírat patenty?

Bezrámové brýle jsou jedinečnou nabídkou pro lidi, kteří hledají jedinečné doplňky. Patentky vyžadují zvláštní péči, ale poskytují výjimečný komfort – to vše díky jejich lehkému a subtilnímu designu a nízké hmotnosti. Tento model funguje dobře pro zákazníky, kteří nemají rádi výrazné rámy a pro ženy a muže s jemnou krásou. Bezrámové brýle se vyplatí zvolit, pokud chcete něco, co lze snadno sladit s jakýmkoliv outfitem. Jedná se o perfektní model pro lidi, kteří sledují nejnovější módní trendy a pro všechny, kteří ocení univerzální doplňky.

Podívejte se na další typy brýlí podle typu rámu: