Dioptrické brýle se slunečním klipem

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 77

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 77

Stránka
na stránce

Obruby s ochranou proti slunci

Dioptrické brýle se slunečními kryty jsou neochvějně oblíbené. Tato praktická kombinace dokonale vyhovuje potřebám aktivních lidí, kteří oceňují univerzální a odolné doplňky. Překrytí připevněné k rámu pomocí magnetů chrání vaše oči před škodlivým UV zářením a působí velmi esteticky.

Kdo by měl používat rámy s ochrannými kryty proti slunci?

Brýlové obruby s ochranou proti slunci jsou doplňkem pro všechny lidi, kteří si cení pohodlí při používání a dbají především na ekonomické aspekty. Kombinace korekčních čoček a čoček s UV filtrem úspěšně nahrazuje dva páry brýlí. Překryvy se vejdou do malého pouzdra, které šetří místo v kabelce, kapse nebo přihrádce na rukavice v autě. Lidé používající systém Clip on mohou s jistotou testovat různé typy překryvů. Klasické sluneční brýle jsou velmi oblíbené, ale vyplatí se volit modely s polarizací, které eliminují odlesky a zlepšují kontrast, díky čemuž se skvěle hodí například na jízdu autem nebo na lyže.

Lehké kryty pro milovníky pohodlných brýlí

Rámečky s magnetickým uchycením lze snadno přizpůsobit vašim požadavkům a typu krásy. Majitelé jasně definovaných čelistí a vystouplých lícních kostí volí spíše plastové modely, zatímco lidé s jemnými rysy obvykle volí subtilní, kovové rámy. Bez ohledu na to, z jakého materiálu jsou rámy vyrobeny, všechny se vyznačují nadprůměrnou odolností a mimořádným komfortem používání. Brýle jsou na obličeji prakticky nepostřehnutelné a nepohodlí se nedostaví ani po celodenním používání tohoto doplňku. Každý z nás ocení univerzální doplňky, proto se vyplatí přidat do sbírky Clip on rámečky, které se snadno promění v doplněk, který koriguje váš zrak a chrání před slunečním zářením.

Široký výběr brýlí s kryty pro ženy i muže

Clip On brýle šetří peníze i místo – ženy díky tomuto řešení získají další místo v kabelce a muži se do kapes vejdou další drobnosti. Dámské obruby se slunečními clonami se vyznačují decentním designem a množstvím zajímavých vzorů a barev. Každý zákazník najde doplněk, který skvěle doplní styling. Dobře zvolené modely mohou úspěšně nahradit šperky a správný tvar brýlí omladí váš vzhled a krásně zvýrazní váš úsměv. Pánské obruby s ochrannými krytkami proti slunci dokonale ladí s výraznými rysy obličeje. Díky jejich jednoduché struktuře je lze snadno sladit s jakýmkoli sportovním nebo obchodním oblečením.

Kombinace elegance a nejvyšší kvality v obrubách s překryvy

Přestože se rámečky s ochranou proti slunci kdysi zdály jako nevkusný doplněk, dnes je ochotně využívají i ti největší milovníci elegance. Za pozornost stojí jedinečné návrhy brýlí Clip on pro ženy - svůdné kočičí oko v pastelových barvách dokonale doplní jemnou krásu každé ženy. Nejkvalitnější modely najdete například v nabídce značky Emporio Armani. Muži, kteří oceňují jednoduchost a nadčasový styl, často volí jedinečné produkty Carrera. Klasické obroučky v tmavých barvách přitahují pozornost díky zajímavým akcentům na spáncích. Takové modely jsou ideální pro muže, kteří hledají doplňky pro business styling.

Dioptrické brýle se sluneční clonou zpestří každý styling

Rámečky s magnetickými úchyty se mohou stát originálním doplňkem každého outfitu – milovníci módy často volí značku Loretto, která vyrábí mj. modely s průhledným rámem a kulatými brýlemi, nazývanými také Lenon brýle. Příznivci tlumených brýlí si rádi vyberou model navržený Olivierem X, který se specializuje na výrobu kulatých a oválných obrub. Stojí za to věnovat pozornost slavným rámům z želvoviny, které se odlišují od ostatních návrhů díky růžovým akcentům. Lidé, kteří hledají univerzální návrhy, si mohou vybrat minimalistické brýle značky Walker. Ocení je především muži preferující výrazné, obdélníkové brýle a muži, kteří mají rádi ikonické letce.

Největší výhody Clip on brýlí

Brýlové obruby se sluneční ochranou se extrémně snadno používají, zákazníci oceňují jejich nízkou hmotnost a výjimečný komfort. Clip on rámečky se vzhledem prakticky neliší od tradičních modelů a magnetické úchyty jsou velmi odolné a zcela neviditelné. Bohatý sortiment znamená, že každá žena i muž najde nabídku šitou na míru jejím požadavkům. Rámy s protislunečním krytem se vyplatí volit, pokud chcete ušetřit místo i peníze. Nákup jednoho , multifunkční a odolné brýle se ukáží jako vynikající investice, která pomůže chránit náš zrak na dlouhou dobu.

Podívejte se na další typy brýlí podle typu obrub: