blink® intensive PLUS 10 ml

NOWOŚĆ
Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

217 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.

Oční kapky blink® intensive PLUS jsou ideální volbou pro všechny, kteří si stěžují na suché oči. Jsou zvláště doporučovány pro lidi, kteří tráví hodně času během dne před obrazovkou počítače, pracují v klimatizovaných místnostech nebo jsou řidiči, pro které je důležité jasn vidění. blink® intensive PLUS je produkt nejvyšší kvality, poskytuje pohodlí zraku a pečuje o zdravé oči každý den, zajišťuje hydrataci a ochranu.

Proč zvolit oční kapky blink® intensive PLUS? Zde je 6 nejdůležitějších funkcí, které stojí za to zvážit:

Vysoká hladina vlhkosti během dne - blink® intensive PLUS je vybaven přísadami nejvyšší kvality, které zaručují přirozenou a silnou hydrataci očí uživatele. Ethylenoxid, který byl použit při jejich výrobě, úspěšně zvlhčuje a chrání oči před zarudnutím a pálením.
Zvýšené pohodlí a kvalita vidění - Kromě zajištění vysoké hydratace a ochrany před podrážděním blink® intensive PLUS zvyšuje pohodlí a kvalitu vidění správným zaostřením obrazu a nasycením barev. Vaše oči jsou tedy velmi hydratované a každý detail můžete lépe vidět.
Zvláštní ochrana - Díky výživným látkám, které byly součástí přípravku, jsou vaše oči chráněny před mikro-zraněními a infekcemi a pravidelné používání kapek způsobí, že vaše oči budou zdravé a svěží až několik hodin.
Dlouhá doba působení - blink® intensive PLUS byl také vybaven hyaluronátem sodným, který má pozitivní účinek na váš zrak a zvyšuje viskozitu kapek, což prodlužuje jejich dobu působení. Díky tomu můžete kapky aplikovat méně často během dne a efekt bude stále dokonalý.
Ekonomické balení - Blink Intensive Plus
Ekonomické balení - Kapky blink® intensive PLUS jsou přípravky, které lze použít do 4 týdnů po otevření. Láhev obsahuje 10 ml tekutiny, takže je to ekonomická a ekologická volba.
Snadné použití - Kapky blink® intensive PLUS jsou malé a praktickáétakže je můžete snadno skrýt kdekoli a používat je během dne, dokonce i na cestách. Aplikace kapek je navíc snadná a intuitivní.
 

Vlastnosti očních kapek blink® intensive PLUS

 

Problém se suchým okem je nepříjemný a extrémně nepříjemný problém, který již postihuje více než 80% populace. Stále více lidí si stěžuje na sucho, zarudnutí a podráždění očí. To není žádoucí, zvláště dnes, když téměř všichni z nás tráví většinu dne před obrazovkou počítače nebo telefonem.

Také trávíme spoustu času v klimatizovaných pokojích a vzduch venku je navíc tak znečištěný, že to negativně ovlivňuje náš zrak. Cítíme nepříjemné pálení a oči jsou rychle unavené a přecitlivělé. Jedná se zejména o problém, který do značné míry postihuje lidi, kteří nosí kontaktní čočky. Jak se vypořádat s tímto nepříjemným onemocněním? Vyzkoušejte inovativní oční kapky blink® intensive PLUS, které vám umožní zajistit pohodlí zraku a vysokou hydrataci očí po celý den.

 

Pro koho jsou blink® intensive PLUS kapky vhodné?

 

Oční kapky blink® intensive PLUS jsou vysoce kvalitní, moderní oční kapky, které mohou uživatelé kontaktních čoček úspěšně použít, aniž by museli čočky vyjmout před jpoužitím kapek. Kapky blink® intensive PLUS byly vytvořeny speciálně pro ty, kteří zápasí se suchýma očima, ať už kvůli nošení čoček, vnějším faktorům nebo procesům stárnutí a hormonálním změnám, které mohou tyto nemoci zhoršovat. Jejich moderní receptura dodává našim očím čerstvost a vysokou úroveň hydratace za všech okolností, dokonce i na konci dne.

Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml2 170 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:blink® intensive PLUS 10 ml
Vaše hodnocení