Dioptrické brýle Prada

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 41

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 41

Stránka
na stránce

Dioptrické brýle Prada - pánské, dámské a unisex brýle

Prada je jedním z nejstarších italských módních domů. Značka byla založena v roce 1913 z iniciativy Maria Prada. Největší oblibu si však získala díky Mariově vnučce Muicci. Byla to ona, kdo proměnil Pradu v módní značku – v současnosti jednu z nejznámějších a nejluxusnějších.

Dioptrické brýle Prada spojují to nejlepší z brýlí - účinnost a pohodlí korekce zraku s dokonalým designem a zpracováním. Díky tomu je nákup dioptrických brýlí Prada skutečnou investicí – do zdraví, skvělého vzhledu a tedy i skvělé pohody.

Rámy tohoto výrobce jsou jedinečné; nelze je splést s jinými. A přestože katalog Prada obsahuje rámy mnoha tvarů a velikostí, vždy se v nich objeví jeden prvek – stříbrné nebo zlaté povrchové úpravy, které rozbíjejí monochrom a jsou zodpovědné za elegantní a luxusní design celého rámu.

Dioptrické brýle Prada – dámské, pánské i unisex

Dioptrické brýle Prada jsou dostupné v dámské, pánské i unisex verzi, i když nutno přiznat, že značka se zaměřuje především na ženy. Není proto divu, že existuje mnoho kočičích a kulatých rámů s jemnou povrchovou úpravou - protože právě ty nejlépe odpovídají ženské jemnosti.

V dnešní době je však těžké jednoznačně rozlišit dámské a pánské brýle, protože ženy často používají obruby určené výrobcem jako pánské. Odtud velká skupina brýlí Prada v unisex variantě.

Dioptrické brýle Prada v mnoha barvách

Přestože jsou stříbrné nebo zlaté povrchové úpravy charakteristickým znakem dioptrických brýlí Prada, nutno podotknout, že paleta barev dostupných obrouček je opravdu velká. Najdete tam například klasické černé, tmavě modré a hnědé brýle, ale také moderní průhledné nebo neobvyklé růžové a červené.

Dioptrické brýle Prada jsou luxusním a prestižním výrobkem, proto jejich vysoká cena. Značka je jednou z nejznámějších a je spojena s originální elegancí. V KODANO nabízíme rámy Prada za atraktivní, konkurenceschopné ceny. Díky tomu můžete získat své vysněné italské brýle a korigovat svou zrakovou vadu v tom nejlepším stylu.

Podívejte se na další brýle Prada: