Sluneční brýle Prada

Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás
Správcem poskytnutých údajů jste KONTAKTO.CZ spol. s r.o. se sídlem v Českém Těšíně. Úplné informace o zpracování vašich osobních údajů naleznete zde.

Sluneční brýle Prada - pánské, dámské a unisex brýle

První sluneční brýle Prada se objevily na trhu v roce 2000. Od té doby si získaly uznání a lásku mnoha lidí a zaujaly pevné místo na trhu s brýlemi. Jde o doplňky, které odrážejí všechny představy italského módního domu o tom, jak má móda vypadat.

Pestrá nabídka slunečních brýlí Prada

V naší prodejně najdete různé sluneční brýle Prada - dámské, pánské i unisex. Na produkty značky se obecně nevztahuje věkové omezení, a jelikož výrobce do svého katalogu zařazuje klasické i inovativní obroučky, každý si najde takové, které bude vyhovovat jeho vkusu.

Chcete vyčnívat z davu a zazářit? Vyberte si velké a výrazné sluneční brýle Prada, v kulatém nebo kočičím tvaru. Preferujete méně zajímavé modely? Všimněte si obdélníkových brýlí, bez ozdob a ve velikosti přizpůsobené velikosti obličeje; nepřesahující tento tvar.

Různorodosti si všimnete i v barvách brýlí, použitých materiálech (plast nebo kov) a typech obrub (plný nebo klasický závit). Čočky jsou umístěny ve slunečních brýlích Prada a jsou dodávány ve třech verzích: nejpůsobivější gradientní, klasické jednobarevné a zrcadlové. Sluneční ochrana? Koneckonců, je to všechno o ní. To zajišťují UV filtry umístěné v čočkách, dostupné ve dvou kategoriích: standardní a zvýšená ochrana.

Síla a odvaha ve slunečních brýlích Prada

Předpokládá se, že sluneční brýle Prada jsou návrhem především pro silné a sebevědomé ženy. To může být způsobeno původní povahou samotných rámů, ale také historií značky. To, že bratři Mario a Martino Prada museli při tvorbě svých projektů prokázat velkou sílu a odvahu, aby byli ve světě známí a tuto pozici i přes plynutí času neztratili. To vše je vidět na brýlích, které nabízejí.

Tyto doplňky vás od prvního okamžiku uchvátí svou nekonvenčností, ale zároveň zcela přirozeným a neokázalým charakterem, díky kterému se hodí k jakémukoli outfitu a jakémukoli individuálnímu vzhledu. Sluneční brýle Prada můžete nosit na pláži i do města, k elegantnímu i každodennímu outfitu, k výraznému i jemnému líčení i k efektnímu i úplně obyčejnému účesu. A vždy budete mít pocit, že se k vám hodí prostě dokonale. To je jejich největší síla.

Podívejte se na další brýle Prada: