Dioptrické brýle Ray-Ban

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 402

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 402

Stránka
na stránce

Dioptrické brýle Ray-Ban - pánské, dámské a dětské brýle

Značka Ray-Ban existuje již několik desetiletí a je rozhodně jednou z nejznámějších na trhu dioptrických a slunečních brýlí. Společnost byla založena v roce 1937 a v průběhu let upevnila svou pozici a nyní je jednou z nejžádanějších.

Právě Ray-Ban vytvořil dva z nejpopulárnějších modelů brýlí na světě: Wayfarer a Aviator, které se objevily nejen na módních molech, ale i na plátnech kin. Nyní jsou v dosahu každého uživatele, který chce univerzální a nadčasové dioptrické brýle; ty, které vypadají dobře kdykoli a v jakékoli situaci. Stále je však oceňují filmové hvězdy, zpěváci a známé osobnosti.

Čím se vyznačují dioptrické brýle Ray-Ban?

Klasický, nadčasový styl a odolnost. To jsou vlastnosti dobrých brýlí, které vydrží roky. Brýle Ray-Ban jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vycházejí z promyšlených a vylepšených designů, díky kterým bezchybně slouží dlouhou dobu.

Jsou poměrně odolné proti poškození, dobře přilnou k obličeji a poskytují účinnou korekci zraku. Zejména proto, že v Kodano.cz plníme obruby Ray-Ban vysoce kvalitními brýlovými čočkami – šitými na míru potřebám konkrétního uživatele.

Dioptrické brýle Ray-Ban pro ženy i muže - pro každodenní použití i speciální příležitosti Co se stylu týče, dioptrické brýle Ray-Ban mají především kulaté a obdélníkové obroučky pro ženy a muže. Sluší jak malým a jemným, tak velkým obličejům s výraznými rysy. Zejména proto, že se dodávají v plastových a kovových variantách, jako subtilní a celorámové.

Co se barev týče, značka Ray-Ban se zaměřuje na klasické barvy: černá, tmavě modrá, zlatá a stříbrná, případně hnědá. Vytváří tak dioptrické brýle, které lze snadno sladit s jakýmkoli stylem a každou příležitostí. S hrdostí je budete nosit každý den, ale i pro speciální příležitosti nebo dokonce sportovní akce. U Kodano.cz najdete značkové brýle nejen v mnoha variantách, ze kterých si jistě vyberete ty, o kterých už dlouho sníte, ale také dioptrické brýle Ray-Ban za atraktivní cenu.

Podívejte se na další brýle Ray-Ban: