Eyeye Okurkové polštářky 24 ks

Počet kusů v balení:

24 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

24 kusů

Naše cena:

218 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.
Bohatství bylin a vitamínů - měkké okamžiky pro oči jsou skutečným pokladem cenných bylin a vitamínů. Hovoříme zejména o extraktu z květu portulaky, ženšenu, čaje a heřmánku, stejně jako o vitamínu B5 a E.
Hluboké uklidnění - pečlivě vypracovaný složení, založené na přírodních ingrediencích, má blahodárný a uklidňující účinek nejen na pokožku, ale také na smysly. Pomáhá odpočinout si, uvolnit se a zklidnit se.
Pohodlné použití - okamžiky pro oči byly navrženy tak, aby se udržovaly na víčkách po celou dobu trvání procedury.
Redukce únavy a stínů - extrakt z zeleného čaje ve spojení s vitamínem E způsobuje, že již po několika minutách kontaktu s okamžiky se kůže kolem očí stává zářivější, osvěženější a odpočatější. Bez šedivosti, stínů a viditelných cév.
Přínosné účinky již po prvním použití - Eyeye Okurkové polštářky
Přínosné účinky již po prvním použití - osvěžená a regenerovaná kůže víček a uvolněné smysly jsou něco, co získáte již po prvních 10 minutách používání okamžiků okurky na oči. To je díky silně koncentrované formuli.
Velké balení s pinzetou - V uvedeném balení naleznete až 24 plátků a kovovou pinzetu pro ještě pohodlnější a maximálně hygienickou aplikaci.


Eyeye okurkové polštářky jsou vynikajícím řešením pro lidi, kteří nosí kontaktní čočky nebo na své oči jinak vystavují podráždění, například při práci na počítači. Jsou naplněny čerstvou okurkou, uklidňujícími látkami a extrakty z bylin: extraktem z květu portulaky, ženšenu, čaje a heřmánku, stejně jako vitamíny B5 a E. Kromě toho obsahují kyselinu hyaluronovou, což je přírodní živinová látka pro pokožku, a antioxidanty, které neutralizují volné radikály. Pomáhají přirozeně osvěžit unavené a podrážděné oči. Navíc pomáhají redukovat kruhy pod očima a stíny způsobené únavou. Jsou navrženy tak, aby během odpočinku a ležení uklidňovaly a zmírňovaly podráždění.
V balení se nachází 24 plátků zabalených v lahvičce a nasycených speciálním přípravkem. Součástí balení je také kovová pinzeta, která slouží k pohodlnému vyjímání plátků, bez nutnosti dotýkat se jich rukama, a český návod k použití. Plátky byly navrženy tak, aby se udržovaly na víčkách očí v ležící pozici. Okamžitě po nanesení plátků na oči se objeví pocit úlevy, osvěžení a přírodní vůně čerstvě nakrájených okurkových plátků. Plátky mají za úkol uklidnit unavené a přetížené oči a pomoci snížit kruhy a stíny pod očima. Stačí jednorázové, přibližně 10minutové použití, abyste pocítili zlepšení stavu očí a kůže kolem nich. Před použitím je vhodné umístit balení do lednice a zchladit okurkové plátky. To zesílí pocit úlevy a osvěžujících výsledků. Navíc účinné látky se budou lépe vstřebávat.

Složení okurkových plátků na oči Eyeye™:


Okurkové plátky jsou měkké plátky nasycené čerstvým okurkem a dalšími uklidňujícími látkami, jako jsou:
  • Antioxidační látky,
  • Hyaluronát (přírodní výživná látka pro pleť),
  • Vitamíny B5 a E,
  • Bylinné extrakty - extrakt z květu portulaka, ženšenu, čaje a heřmánku.

Výhody okurkových polštářků Eyeye:


  • Složení očních polštářků, které je jejich největší výhodou, obsahuje mnoho cenných bylin a vitamínů, které uklidňují a hydratují unavené oči. Extrakt z květu portulaky, ženšenu, čaje a heřmánku obohacený o vitamíny B5 a E, a také o antioxidanty.
  • Pohodlné použití očních polštářků Eyeye, které se aplikují na víčka při ležení a odpočinku. Můžete tak spojit relaxaci s preventivní léčbou očí.
  • Okamžitý účinek poskytující úlevu. Osvěžená kůže víček dává vědět již po prvním použití, díky silně koncentrované formuli výživných látek.
  • Redukce unavených očí a kruhů pod očima - polštářky účinně působí také na stíny pod víčky, které jsou často viditelné při únavě. Jak uklidňují, tak zmírňují tyto příznaky.

Pro koho jsou okurkové polštářky Eyeye?


Pokud nosíte kontaktní čočky nebo namáháte svůj zrak prací na počítači nebo v jiných obtížných podmínkách, určitě znáte pocit unavených očí na konci dne. Pálení a slzení večer, někdy dokonce ráno, vás způsobují problémy se viděním a poškozují váš zrak. Stojí za to vyzkoušet způsob uklidnění a odstranění těchto příznaků pomocí okurkových polštářků Eyeye. Účinek uvidíte již po prvním použití.

 

Polštářky jsou také k dispozici v menším balení:

Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaEyeye
Množství kusů v balení24 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye Okurkové polštářky 24 ks
Vaše hodnocení