Hugo Boss BOSS 1368 JBW

Dostupnost:

do 13 pracovních dnů

Naše cena:

Special Price 2 428 Kč -70% Regular Price 8 093 Kč
nejnižší cena v průběhu 30 dnů: 2 428 Kč ? nejnižší cena v průběhu 30 dnů
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
145 mm
18 mm
38 mm
51 mm
136 mm

100% záruka vrácení peněz 
Brýle nesplňují Vaše očekávání? Nebojte se! Naše záruka se vztahuje na možnost vrácení obrouček a dioptrických čoček až po dobu 30 dnů.

Podívejte se na podobné produkty

Moderní brýle Hugo Boss BOSS 1368 JBW jsou ideální volbou pro muže, kteří hledají stylové rámečky. Značka Boss je známá pro luxusní výrobky a tyto brýle nejsou výjimkou. Jejich obdélníkový tvar jim dodává moderní vzhled, který skvěle podtrhuje mužský charakter. Vyrobené z vysoce kvalitního plastu, zaručují trvanlivost a pohodlí při nošení. Dioptrické brýle Hugo Boss BOSS 1368 JBW nejsou jen módním doplňkem, ale také praktickým řešením pro ty, kteří potřebují zlepšit svůj zrak. Rámečky Boss jsou charakteristické perfektním přizpůsobením, což způsobuje, že jejich nošení je pohodlné a příjemné. Díky nim můžete mít skvělý zrak v každé situaci. Brýle Hugo Boss BOSS 1368 JBW jsou skvělou volbou pro muže, kteří si cení stylu a kvality. Značkové rámečky Boss zaručují eleganci a dobrou chuť. Díky nim nejen zlepšíte svoje vidění, ale také podtrhnete svoji individuální styl. Pokud hledáte designové dioptrické brýle, Hugo Boss BOSS 1368 JBW budou skvělou volbou. Plné rámečky brýlí Boss zajistí stabilitu a trvanlivost, zároveň přidávají eleganci a prestiž do vašeho vzhledu. Brýle lze zakoupit v internetovém obchodě Kodano.cz, kde je také možnost si je vyzkoušet v vybraných prodejnách KODANO. Nezapomeňte, že každý zakoupený produkt je dodatečně vybaven elegantním pouzdrem, které chrání brýle před poškozením a poškrábáním.
Více informací
Pro kohopro něj
Typ produktuDioptrické brýle
ZnačkaBoss
Tvar obrubyObdélníkové
Typplné
Materiálplastové
Barva obrubnámořnická modř, černé
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]145
Šířka skla [mm]51
Výška obruby [mm]38
Šířka mostku [mm]18
Šířka obruby [mm]136
Pružné pantyNe
Virtuální zkoušečNe
Dostupnostdo 13 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Hugo Boss BOSS 1368 JBW
Vaše hodnocení

Jak vybrat brýle Hugo Boss BOSS 1368 JBW podle tvaru obličeje a jaký je vhodný velikost?

Brýle Hugo Boss BOSS 1368 JBW jsou obdélníkové plné brýle, ideální pro ty, kteří hledají elegantní a moderní design. Díky své univerzální formě se hodí ke různým typům obličeje. Velikost brýlí je možné vybrat na internetovém obchodě Kodano.cz nebo v vybraných salonech KODANO.

Pro koho jsou brýle Hugo Boss BOSS 1368 JBW určeny?

Brýle Hugo Boss BOSS 1368 JBW jsou určeny jak pro ženy, tak pro muže, kteří si cení vysoké kvality zpracování a módního designu známé značky Boss.

Zlepšují brýle Hugo Boss BOSS 1368 JBW zrak?

Brýle Hugo Boss BOSS 1368 JBW jsou dioptrické brýle, které mohou pomoci zlepšit zrak osobám s očními vadami. V případě potřeby korekce zraku doporučujeme konzultaci s optometristou.

Brýle Hugo Boss BOSS 1368 JBW mohou být také využity jako počítačové brýle, za předpokladu výběru čoček s povlakem BlueBlocker, blokujícím škodlivé modré světlo.

Mohou též plnit funkci řidičských brýlí, pokud zvolíme čočky s povlakem BlueBlocker, umožňujícím noční řízení.

Jak čistit brýle Hugo Boss BOSS 1368 JBW?

Abyste udrželi brýle Hugo Boss BOSS 1368 JBW v ideálním stavu, doporučuje se pravidelné čištění měkkým mikrovláknovým hadříkem a speciálním čisticím prostředkem na skla. Vyvarujte se používání papírových ubrousků, abyste zabránili poškrábání povrchu.

Pouzdro v balení vám umožní uchovat brýle na bezpečném místě během skladování.