Lacrimal Natura Plus oční kapky 10 ml

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Naše cena:

130 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Lacrimal Natura Plus jsou zklidňující oční kapky, se kterými se konečně zbavíte podráždění, zarudnutí a nepříjemných pocitů způsobených pálením nebo svěděním. Jde o recepturu, která v sobě spojuje blahodárné účinky mnoha přírodních ingrediencí, které tělo dobře vstřebává. Přirozená úleva pro podrážděné oči!

 
Aktivní hydratační látky - složení kapek je obohaceno o hyaluronát sodný, který má silný hydratační účinek. Přitahuje a váže molekuly vody v očním okolí, díky čemuž okamžitě a dlouhodobě odstraňuje pocit suchosti.
Přírodní léčivé extrakty - receptura kapek je bohatá na přírodní extrakty, mimo jiné z heřmánku, aloe vera a šípků. Jejich úkolem je zmírňovat příznaky, podporovat proces hojení a posilovat ochranný a hydratační účinek účinných látek.
Dodatečná ochranná vrstva - polymer zvaný hypromelóza stabilizuje slzný film a vytváří tenkou ochrannou vrstvu, která chrání oči před škodlivými vlivy faktorů prostředí.
Odstranění suchosti, pálení a slzení - primárním úkolem kapek je zastavit příznaky syndromu suchého oka, záněty a infekce. Přípravek okamžitě hydratuje, zklidňuje a navrací rovnováhu, odstraňuje pocit suchosti, pálení a nadměrného slzení.
Bez konzervantů - Lacrimal Natura Plus
Bez konzervantů - přírodní receptura neobsahuje konzervanty ani jiné umělé přísady.
Také pro uživatele kontaktních čoček - kapky Lacrimal Natura Plus mohou používat uživatelé všech typů kontaktních čoček ke snížení suchosti a nepohodlí způsobených jejich nošením.
 

Charakteristika očních kapek Lacrimal Natura Plus:

 

Přípravek se vyznačuje hydratačním a zklidňujícím účinkem. Je určen lidem se středně závažnými nebo závažnými příznaky syndromu suchého oka, zánětu spojivek, infekcí. Na základě dvou silně zvlhčujících látek: hyaluronátu sodného a hypromelózy, váže a zadržuje molekuly vody v oku, poskytuje dlouhotrvající úlevu od sucha a často se vyskytujícího slzení. Hyaluronát sodný zná lidské tělo všude tam, kde je potřeba hydratace (slzný film, kůže). Hypromelóza je polymer, který vytváří tenkou ochrannou vrstvu, která chrání oči před škodlivými účinky vnějších faktorů a volných radikálů, zodpovědných za stárnutí a řadu očních onemocnění.

 

Kapky Lacrimal Natura Plus navíc obsahují cenné rostlinné výtažky:

 • z heřmánku – známého pro své uklidňující a osvěžující vlastnosti; tiší bolest a snižuje zarudnutí oční sliznice způsobené vnějšími faktory;
 • z aloe - inhibuje růst bakterií a podporuje hydratační účinek účinných látek;
 • z šípků - osvěžuje a oživuje vzhled;
 • z borůvky - zvyšuje ochranný účinek a snižuje únavu očí.

Kapky Lacrimal Natura Plus neobsahují konzervační látky a mohou je používat lidé nosící kontaktní čočky jakéhokoli typu.

 

Pro koho jsou oční kapky Lacrimal Natura Plus určeny?

 

Přípravek přináší úlevu při únavě, suchosti, pálení, svědění, slzení a zarudnutí očí. Je proto věnována lidem bojujícím se syndromem suchého oka, zánětem spojivek a dalšími infekcemi, které způsobují výše zmíněné příznaky. Navíc jej mohou používat všichni lidé, kteří cítí potřebu podporovat své oči při každodenních výzvách – tráví mnoho hodin před obrazovkou počítače, v klimatizované místnosti, vystaveni častému kontaktu se slunečním zářením. Kapky jsou také skvělou podporou po operacích a při nošení kontaktních čoček, které u mnoha lidí způsobují suché oči.

Lacrimal Natura Plus kapky by měly být spotřebovány do 3 měsíců od otevření. Používejte je tak často, jak potřebujete – i několikrát denně. Aplikujte 1-2 kapky najednou. Po použití lahvičku pevně uzavřete. Výrobek by měla používat pouze jedna osoba.

 

Složení kapek Lacrimal Natura Plus:

 • hyaluronát sodný 0,2%,
 • hypromelóza 0,2 %,
 • vodní extrakt z aloe,
 • extrakt z heřmánkové vody,
 • borůvkový vodní extrakt,
 • extrakt z divoké růže,
 • kyselina boritá,
 • dekahydrát tetraboritanu disodného,
 • chlorid sodný,
 • voda.
 

Podívejte se na další kapky Lacrimal:

Více informací
ZnačkaDalší
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Price per 100ml1 300 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Lacrimal Natura Plus oční kapky 10 ml
Vaše hodnocení