Pouzdro na kontaktní čočky

Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

29 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Mají-li uživatelé opakovaně použitelných kontaktních čoček, je důležité mít příslušné příslušenství. Nezbytné jsou nejen čisticí a dezinfekční roztoky, ale také speciální obaly. Používání těchto obalů má mnoho výhod, protože umožňuje pohodlné uchovávání kontaktních čoček a chrání je před nečistotami (například prachem) a mechanickým poškozením. Navíc tekutina ve vložce zvlhčuje čočky a eliminuje bakterie, což uživateli přináší pocit bezpečí před zánětem očí a dalšími očními problémy.

Uznávaný výrobce kontaktních čoček a příslušenství,Polytouch Chemical nabízí funkční obal na kontaktní čočky, který se hodí jak pro každodenní použití, tak pro cestování. Je malý, lehký, uzavřený a snadno použitelný. Má víčka v různých barvách, aby lidé s různou dioptrií neměli problémy s rozlišením. Obal na kontaktní čočky je třeba čistit pouze speciálními roztoky a nechat jej uschnout.

Tento prezentovaný obal poskytuje ochranu proti mechanickému poškození a udržuje čočky stále ponořené v roztoku, který bojuje proti bakteriím a zajišťuje dostatečné zvlhčení.

Více informací
VýrobcePOLYTECH CHEM.
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení1 kus
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Pouzdro na kontaktní čočky
Vaše hodnocení