Sluneční brýle pro děti

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 125

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 125

Stránka
na stránce

Dětské sluneční brýle

Dětské oči – ještě ve vývojové fázi – jsou zvláště náchylné na škodlivé sluneční záření. Proto se vyplatí používat kvalitní sluneční brýle společně s opalovacím krémem. Pro děti jsme připravili nejen takové, které účinně chrání před UV zářením, ale i pěkné - aby je vaše ratolest ráda oblékala.

Proč si vybrat dětské sluneční brýle v Kodano a ne na prázdninovém stánku?

Ty v přímořských stáncích jsou totiž lákavé na lákavou cenou a jsou tak snadno dostupné. Musíte však vědět, že taková vychytávka může vašemu miminku více uškodit než pomoci. Většina je jen uměle zatemněna; nemají UV filtry a hrají přitom nejdůležitější roli.

Dětské sluneční brýle jsou certifikované výrobky, jejichž ochrana byla potvrzena ve specializovaných testech. Čočky jsou navíc obklopeny odolnými pružnými rámečky, které netlačí na spáncích a jsou pro dítě pohodlné. Materiály, ze kterých jsou brýle vyrobeny, jsou bez BPA - škodlivých látek.

Potřebuje dítě opravdu dobré sluneční brýle?

Samozřejmě. A důkazem toho je i fakt, že dětské oči jsou mnohem citlivější než oči dospělých. Batolata mají širší zornice a téměř průhlednou čočku, která k ní propouští mnohem více ultrafialového záření. Zrak dítěte se vyvíjí několik let a pak je třeba věnovat zvláštní pozornost tomu, aby mu byla poskytnuta vhodná ochrana.

V této kategorii najdete brýle, které potřebujete pro své dítě. Bez ohledu na to, zda potřebujete koupit brýle pro chlapce nebo dívku, malé batole nebo starší dítě. Ujistili jsme se, že nabídka na Kodano.cz je rozsáhlá a zahrnuje různé brýle - v mnoha barvách a tvarech a dokonce i s dalšími ozdobami na obrubách. Co takhle kulaté a růžové? Nebo obdélníkový a černý?

Sluneční brýle pro děti - značkoví i méně známí výrobci

Víme, že ne každý rodič chce utrácet spoustu peněz za sluneční brýle pro děti. V naší nabídce jsou proto mimo jiné brýle Belutti - výrobce známý atraktivními cenami na jedné straně a kvalitními obroučkami na straně druhé. A pro nejnáročnější rodiče, kteří chtějí svému dítěti dopřát značkové brýle, máme také velkou nabídku, včetně slunečních brýlí Ray-Ban a Polaroid.

Podívejte se na další brýle pro děti:

Podívejte se na další typy slunečních brýlí podle cílové skupiny: