TOTAL30® for Astigmatism 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

703 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Čočky TOTAL30® for Astigmatism jsou návrženy pro lidi, kteří oceňují vysokou funkčnost a pohodlí na denní bázi. Měsíční čočky byly vytvořeny na základě nejnovějších technologií s ohledem na zmírnění neduhů spojených s astigmatismem. Inovativní kontaktní čočky zaručují vynikající pohodlí a vysoký komfort v každé situaci. Co je důležité - díky charakteristickým vlastnostem jsou torické čočky TOTAL30® for Astigmatism očima prakticky nepostřehnutelné, což okamžitě zvyšuje komfort a kvalitu života v každém ohledu.

 
Technologie Water Gradient - správný stupeň hydratace je zvláště důležitý pro lidi s astigmatismem, což se promítá do uspokojivého používání čoček kdykoli během dne a v jakékoli situaci.
Čočky doporučené renomovanou značkou - produkty nabízené společností Alcon si již získaly širokou škálu příznivců po celém světě, jsou synonymem vysoké kvality v každém aspektu použití.
Precision Balance 8|4 - mimořádně pečlivě navržená konstrukce zajišťuje stabilní udržení čočky na povrchu oka a výjimečně jasné vidění po celý den.
Technologie Celligent - zabraňuje usazování tuků a bakterií, je zodpovědná za maximální míru bezpečnosti při každodenním používání kontaktních čoček.
Opakovaně použitelné čočky - jsou ideální pro lidi, kteří preferují praktická řešení, kteří oceňují pohodlí a modernizaci v různých oblastech života.
Moderní UV filtry - Total 30 for Astigmatism
Moderní UV filtry - poskytují dodatečnou ochranu očí, vytvářejí účinnou bariéru proti ultrafialovým paprskům a snižují jejich účinek o cca 90 %.
 

Jaké jsou vlastnosti torických čoček TOTAL30® for Astigmatism?

 

Inovativní čočky TOTAL30® for Astigmatism jsou určeny náročným uživatelům. Kombinace technologie Water Gradient a technologie Celligent zaručuje maximální spokojenost. Uvnitř čočky je 55 % vody a téměř 100 % na jejím povrchu. Díky použití takové technologie je optimální úroveň hydratace udržována asi 3x déle než v případě „standardních“ čoček. S tímto efektem budou spokojeni především lidé, kteří denně bojují s přecitlivělostí očí a často i s pocitem suchosti či sklonem k podráždění očí. A co víc, můžete si být jisti, že použití jednoho páru čoček TOTAL30® for Astigmatism vám skutečně plnohodnotně vystačí po dobu 30 dnů.

Použití unikátní technologie Celligent vytváří speciální ochrannou vrstvu, která napodobuje povrch oka. Tímto způsobem je pronikání tukových usazenin a bakterií mnohem obtížnější, což se samozřejmě promítá do nesrovnatelného komfortu při používání a vynikající ochrany očí. Pro lidi, kteří přikládají velký význam oční hygieně, budou čočky TOTAL30® for Astigmatism perfektní volbou.

Velkou výhodou čoček TOTAL30® for Astigmatism je použití UV filtrů, které chrání oči před škodlivými účinky ultrafialového záření. Rychle zjistíte, že díky pohodlným čočkám bude každá dovolená vydaří ještě lépe a bude plná pozitivních dojmů.

Čočky TOTAL30® for Astigmatism jsou měsíční čočky - tuto variantu velmi často volí vytížení a přetížení lidé, kteří v návalu každodenních povinností hledají řešení zlepšující jejich aktivity a zajišťující nejvyšší komfort. Je však třeba pamatovat na to, že měsíční čočky vyžadují náležitou péči s použitím kvalitních pečujících roztoků po každém dni používání.

 

Komu jsou čočky TOTAL30® for Astigmatism určeny?

 
  • astigmatikům,
  • uživatelům preferujícím maximální komfort a pocit bezpečí,
  • osobám s citllivýma očima, které často trpí na suchost očí,
  • milovníkům sportu a jiných dalších fyzicky náročných aktivit,
  • pro cestovatelské nadšence, hledající nejlepší UV ochranu svých očí,
  • pro osoby, které si cení praktičnosti a vysoké kvality,
  • pro osoby pracující na počítači či pomocí chytrých telefonů,
  • studentům a výzkumným pracovníkům.
 

Parametry kontaktních čoček TOTAL30® for Astigmatism:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Total30
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -12,00 až -8,00 D (každých 0,50 D)
-8,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Osa 10° až 180° (každých 10°)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,5
Dk/t 154 x 10-9
Zavodnění 55-100%
Materiál Lehfilcon A
Technologie 90-99% UVA a UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:TOTAL30® for Astigmatism 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky TOTAL30® for Astigmatism s 3 kusy?

Čočky TOTAL30® for Astigmatism s 3 kusy si můžete vybrat sami na základě parametrů produktu nebo se poradit s optometristou. Jsou k dispozici v baleních po 3 kusy, což zajišťuje pohodlí na celý měsíc. Navíc čočky disponují gradientní hydratací a technologií Precision Balance 8|4, což zaručuje pohodlné nošení po celý den.

Jsou čočky TOTAL30® for Astigmatism bezpečné?

Ano, čočky TOTAL30® for Astigmatism jsou bezpečné k používání, poskytují pohodlí a ochranu pro oči. Vyrobeny renomovaným výrobcem Alcon z vysoce kvalitního materiálu Lehfilcon A, čočky splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

Pro jakou vadu zraku jsou čočky TOTAL30® for Astigmatism?

Čočky TOTAL30® for Astigmatism jsou určeny pro korekci astigmatismu, tedy neregulérního tvaru rohovky, který způsobuje rozmazané vidění. Díky svým torickým vlastnostem dokonale korigují tento typ zrakové vady.

Jak nasadit čočky TOTAL30® for Astigmatism?

Nasadit čočky TOTAL30® for Astigmatism je jednoduché. Po umytí a osušení rukou umístěte čočku na špičku ukazováku. Poté jemně roztáhněte víčka druhé ruky a umístěte čočku na oční bulvu, dívejte se přímo dopředu.

Jak sundat čočky TOTAL30® for Astigmatism?

Pro sundání čoček TOTAL30® for Astigmatism si nejprve umyjte a osušte ruce, poté jemně stáhněte dolní víčko dolů. Použijte prsty ukazováku a palce, chytněte čočku a jemně ji vyjměte z oka. Poté čočku umístěte do příslušného kontejneru s roztokem pro její uchování.