Wöhlk Reinigung Perfect 30 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

229 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Roztok pro péči o tuhé kontaktní čočky. Wöhlk Perfect 30 ml je dvoustupňový roztok pro péči o tvrdé kontaktní čočky (plyn-propustné). Nabízí komplexní péči – odstraňuje bílkoviny, čistí, desinfikuje a zvlhčuje. Pufrovaný, izotonický roztok neobsahuje látku Thiomersal.

 
Efektivní formulace - oční roztok AOSept Plus je vhodný pro alergiky a osoby s mimořádně citlivýma očima díky receptuře bez konzervantů.
Dvoustupňový systém péče - z popisovaného očního roztoku můžete používat nezávisle na tom, jaký typ čoček máte - nové nebo starší, hydrogelové nebo silikon-hydrogelové, korekční nebo kosmetické.
Baktericidní účinek - přítomnost 3% peroxidu vodíku zajišťuje trojnásobnou očistnou akci očního roztoku. Přípravek odstraňuje nečistoty, usazeniny a eliminuje nebezpečné mikroorganismy.
Přirozené zvlhčení - použití moderní formule umožnilo získání další zvlhčující funkce očního roztoku. Přípravek pokrývá čočky neviditelnou vlhkou vrstvou, díky které jsou ještě pohodlnější při používání.
Bez konzervantů - v očním roztoku nenajdete alergenní konzervanty. Díky tomu mohou přípravku používat jak alergici, tak osoby s mimořádně citlivýma očima.
Bezpečné uchování - Wöhlk Reinigung Perfect
Bezpečné uchování - k balení očního roztoku AoSept Plus s HydraGlyde je přiložena vysoká kvalita nádoby - ideální pro bezpečné uchovávání vícekrát použitelných kontaktních čoček.
 

Roztok Wöhlk Perfect 30 ml ml obsahuje: Hydroxypropylmethylcelulósu, poloxamer, EDTA 0.1% Polyhexamethylen biguanide 0.0004% pufrovaný, isotonický roztok.

Více informací
VýrobceZEISS
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml763 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Wöhlk Reinigung Perfect 30 ml
Vaše hodnocení