Air Optix® Night & Day® Aqua 6 čoček

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 15 recenze.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

1 190 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 15 recenze.
Miroslav
5.0000
je to boží
Jana
5.0000
Vyzkoušela jsem i jinou značku čoček a vrátila se k těmto. Sedí, netrhají se a při přetažení termínu výměny nemám žádný problém, stejně tak i při zapomenutém vytažení na noc. Používám je cca dva roky. DOPORUČUJI!!!
Petr
5.0000
ahoj, používám tyto kontaktní čočky asi 5 let, na noc je vyndavám, přespím v nich jen občas, když nejsem doma, ale za nový pár je měním až po 6-7 týdnech, takže vřele doporučuji =))

Air Optix Night & Day Aqua jsou měsíční kontaktní čočky od společnosti Alcon. Tyto silikon-hydrogelové čočky paří k nejkvalitnějším kontaktním čočkám na trhu. I přesto před jejich zakoupením navštivte svého očního lékaře nebo oftalmologa a jejich nošení konzultujte. Hlavním důvodem je průměr (DIA) 13.8 mm, který vyhovuje menšímu spektru uživatelů než běžně dostupně čočky s průměrem 14.0 nebo 14.2.

 
Korekce očních vad - pravidelné užívání čoček brání rozvoji očních vad, dalekozakosti i krátkozrakosti.
Technologie konstantní hydratace - díky níž čočka nevysychá ani nedráždí oči a také nevede k jejich zarudnutí. I při celodenním používání cítíte pohodlí a svěžest.
Lepší přístup ke vzduchu - to je způsobeno vyšší propustností kyslíku, která charakterizuje tyto čočky. Tato funkce je aktivní také v noci, během odpočinku a zavírání víček. To se promítá do zdraví očí a vyššího komfortu používání čoček.
Značka strany, která usnadňuje aplikaci - tento prvek velmi oceňují nový uživatelé čoček. Odstraňuje riziko nesprávného vložení do oka. Tento označník pomáhá při rychlém vkládání čočky do oka.
Není třeba vyndávat čočky - Air Optix Night & Day Aqua

 
Není třeba vyndávat čočky - od této chvíle se nemusíte starat o to, že jste zapomněli večer vyjmout čočky a umístit je do speciálního roztoku. Tento typ čoček lze nosit po dobu 30 dnů a nocí.
Velké a hospodárné balení - obsahuje šest čoček, což znamená několik měsíců pravidelného používání. Perfektní způsob, jak ušetřit peníze a pohodlí spojené s méně častými nákupy.
 

Charakteristika kontaktních čoček Air Optix® Night & Day® Aqua:

 

Kontaktní čočky Air Optix® Night & Day® Aqua, které dodávají dokonce šestinásobně větší množství kyslíku než tradiční hydrogelové čočky. Air Optix Night & Day Aqua splňují kritérium pro stálé nošení po dobu 30 dnů a nocí. Díky modernímu materiálu na bázi silikonu byla vyřešena otázka dýchání rohovky v průběhu spánku.
 

  • Nejdůležitějšími vlastnostmi čoček Air Optix® Night & Day® Aqua jsou:
  • Neustálé pohodlí vidění ve dne i v noci, po celý měsíc používání čoček.
  • Více než šestinásobné zvýšené množství kyslíku ve srovnání s tradičními kontaktními čočkami.
 

Parametry kontaktních čoček Air Optix® Night & Day® Aqua:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Denní a noční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Air Optix
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -10,00 až -8,00 D (každých 0,50 D)
-8,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,4; 8,6
Průměr 13,8
Dk/t 175 x 10-9
Zavodnění 24%
Materiál Lotrafilcon A
Technologie SmartShield™, TriComfort™
 


Koupíte-li si tento výrobek, budete zcela určitě spokojeni!

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaAir Optix
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Air Optix® Night & Day® Aqua 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Air Optix® Night & Day® Aqua ve 6 kusech?

Kontaktní čočky Air Optix® Night & Day® Aqua jsou k dispozici v balení obsahujícím 6 kusů. Můžete si je vybrat sami pomocí parametrů produktu, jako jsou dioptrie, zakřivení nebo průměr, nebo se poradit s optometristou, který vám pomůže vybrat vhodné čočky na základě individuálních potřeb vašeho zraku.

Jsou kontaktní čočky Air Optix® Night & Day® Aqua bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Air Optix® Night & Day® Aqua poskytují vysokou úroveň bezpečnosti díky své technologii propustnosti kyslíku a schopnosti nepřetržitého nošení. Zajišťují správnou ventilaci pro oči, čímž minimalizují riziko infekce a podráždění.

Na jaké vadě zraku jsou určeny kontaktní čočky Air Optix® Night & Day® Aqua?

Kontaktní čočky Air Optix® Night & Day® Aqua jsou určeny k opravě sférických vad zraku, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost.

Jak aplikovat kontaktní čočky Air Optix® Night & Day® Aqua?

Před aplikací kontaktních čoček Air Optix® Night & Day® Aqua vždy důkladně umyjte a osušte ruce. Poté opatrně položte čočku na špičku ukazováčku a použijte palec druhé ruky k jemnému roztažení horního víčka. Čočku umístěte na oko s pohledem nahoru.

Jak odstranit kontaktní čočky Air Optix® Night & Day® Aqua?

Před odstraněním kontaktních čoček Air Optix® Night & Day® Aqua si vždy důkladně umyjte a osušte ruce. Poté, abyste odstranili čočky, jemně stáhněte dolní víčko ukazováčkem a poté jemně přitlačte čočku ukazováčkem a palcem a opatrně ji odejměte z oka.