Belutti SBC 250 2

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Naše cena:

1 043 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
135 mm
17 mm
45 mm
49 mm
130 mm

Podívejte se na podobné produkty

Moderní dětské brýle značky Belutti s názvem Belutti SBC 250 2 jsou ideální volbou pro malé módní nadšence. Jejich obdélníkový tvar jim dodává moderní a elegantní vzhled, který je perfektně sladěn s dnešními trendy. Vyrobené z vysoce kvalitního plastu, tyto modré brýlové obruby jsou jak stylové, tak odolné. Originální obruby Belutti SBC 250 2 jsou skvělou volbou pro dětské dioptrické brýle. Značka Belutti je známá pro své vysoké standardy materiálů a propracovaného designu, což zaručuje perfektní přizpůsobení a pohodlí pro nejmenší uživatele. Pokud hledáte značkové brýle pro své dítě, Belutti SBC 250 2 je skvělou volbou. Zakoupit je můžete v internetovém obchodě Kodano.cz a vyzkoušet si je můžete v vybraných saloncích KODANO. K těmto moderním dětským obrubám dostanete také praktické pouzdro, které pomůže udržet je v dobrém stavu a zajišťuje bezpečné uložení.
Více informací
Pro kohodětské
Typ produktuSluneční brýle
ZnačkaBelutti
Tvar obrubyObdélníkové
Typplné
Materiálplastové
Barva obrubmodrá
Tloušťka rámutenká
Délka nožičky [mm]135
Šířka skla [mm]49
Výška obruby [mm]45
Šířka mostku [mm]17
Šířka obruby [mm]130
Typ čočekjednobarevné
PolarizaceAno
Kategorie UV filtru3
Pružné pantyNe
Virtuální zkoušečNe
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Belutti SBC 250 2
Vaše hodnocení

Jak vybrat brýle Belutti SBC 250 2 podle tvaru obličeje a jaký je jejich vhodný rozměr?

Brýle Belutti SBC 250 2 mají obdélníkové obruby, které vyhovují různým tvarům obličeje. Standardní velikost tohoto modelu bude vhodná pro většinu lidí, avšak existuje možnost upravit brýle na individuální rozměry pomocí nastavitelných nosníků.

Pro koho jsou brýle Belutti SBC 250 2 určeny?

Brýle Belutti SBC 250 2 jsou primárně určeny pro ženy a děti, kteří hledají pohodlné brýle se plným rámem. Jejich univerzální design umožňuje nošení osobám různého věku.

Zlepšují brýle Belutti SBC 250 2 zrak?

Brýle Belutti SBC 250 2 jsou plně dioptrické brýle, což znamená, že mohou být upraveny podle konkrétních potřeb zrakových schopností uživatele. Díky vhodným korekčním čočkám zlepšují vidění a poskytují pohodlí při denním užívání.

Pokud jde o zrakovou korekci, je nutné se poradit s optometristou v optických salonech KODANO, aby byly vybrány vhodné čočky.

Brýle Belutti SBC 250 2 lze také používat jako počítačové brýle, za předpokladu výběru čoček s BlueBlocker povlakem, který blokuje škodlivé modré světlo.

Jsou také ideální jako brýle pro řidiče, pokud jsou vybaveny čočkami s BlueBlocker povlakem umožňujícím noční řízení.

Jak čistit brýle Belutti SBC 250 2?

K čištění brýlí Belutti SBC 250 2 se doporučuje používat specializované, měkké materiály na rámečky a jemně vlhkou mikrovláknovou utěrku na čočky. Je třeba se vyhýbat prostředkům obsahujícím alkohol a předmětům, které by mohly poškrábat povrch skel.

Brýle Belutti SBC 250 2 lze zakoupit v internetovém obchodě Kodano.cz a vyzkoušet si je v vybraných optických salonech KODANO.

Produkt je dodáván s praktickým pouzdrem, které zaručuje bezpečné a pohodlné ukládání brýlí.