Biofinity® Toric Multifocal typ N 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 40 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

1 500 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Biofinity® Toric Multifocal jsou inovativním produktem renomované značky CooperVision. V tomto případě je klíčové současně zohledňovat potřeby astigmatiků a lidí s presbyopií.

 
Určeno pro astigmatiky a seniory - řešení pro osoby trpící problémy souvisejícími s presbyopií, které postihují osoby starší 40 let.
Pohodlný režim měsíční výměny - často považován za nejoptimálnější, zejména pro lidi, kteří preferují aktivní životní styl a používají kontaktní čočky denně.
Technologie Optimized Toric Lens Geometry® - je zodpovědná za dokonalou zrakovou ostrost a stabilní usazení čoček ke struktuře oka.
Technologie Balanced Progressive™ - zohledňuje mnoho zón korekce zraku, což zaručuje jasné vidění na jakoukoli vzdálenost, podle individuálních predispozic uživatele čočky.
Technologie Aquaform® - Biofinity Toric Multifocal typ D
Technologie Aquaform® - zodpovídá za správnou úroveň hydratace a zároveň zajišťuje velmi dobrou propustnost kyslíku.
Široký diotrický rozsah - od -10,00 D do +10,00 D je odpovědí výrobce na různorodé potřeby lidí, kteří volí kontaktní čočky jako základní metodu korekce zraku.
 

Vlastnosti progresivních torických čoček Biofinity® Toric Multifocal:

 

Díky použití torických multifokálních čoček Biofinity® je obraz na blízko i na dálku stejně čistý. Tyto vlastnosti kontaktních čoček zabraňují únavě očí a přispívají tak k větší spokojenosti při různých aktivitách podnikaných během dne. Rychle zjistíte, že tento typ úrovně pohodlí má pozitivní dopad na všechny oblasti každodenního fungování. Silikon-hydrogelové čočky se velmi snadno nasazují, což vás navíc vybízí k výběru této metody korekce zraku.

Technologie Optimized Toric Lens Geometry® je řešení vytvořené speciálně pro astigmatiky – speciální design torických multifokálních čoček Biofinity® zajišťuje bezproblémové a stabilní nasazení na každé oko. Dokonale navržená geometrie torické čočky je přizpůsobena nepravidelné stavbě oka astigmatiků, což vám umožňuje plně si vychutnat jasné vidění bez ohledu na okolnosti. Jedinečné zakřivení zadní plochy čočky také zajišťuje maximální komfort při mrkání.

Vícezónový design s názvem Balanced Progressive™ technologie umožňuje hladký přechod od vidění na blízko, přes středně pokročilé vidění až po vidění na dálku. V tomto ohledu mají multifokální čočky jasnou výhodu oproti standardním bifokálním čočkám používaným v brýlích, kde je jasně vyznačena hranice mezi blízko a do dálky.

Biofinity® Toric Multifokální čočky jsou velmi dobrou volbou pro osoby vystavené neduhům souvisejícím se suchýma očima - díky technologii Aquaform® jsou oči vždy velmi dobře zvlhčené, což zajišťuje vysoký komfort používání a zdravý vzhled očí. Díky těmto parametrům čočky zajišťují nejen okamžitou aplikaci, ale jsou také pro oči nepostřehnutelné, což zaručuje vysoký komfort i při celodenním používání.

 

Pro koho jsou torické multifokální čočky Biofinity® vhodné?

 

Progresivní čočky CooperVision jsou určeny lidem, kteří nepřijímají kompromisy a hledají ta nejlepší řešení – taková, která zajistí pohodlí a vynikající kvalitu vidění v každé situaci. S jistotou lze říci, že se výrobci podařilo naplnit očekávání náročných uživatelů. Biofinity® Toric Multifocal jsou určeny pro osoby s astigmatismem a presbyopií, jsou dostupné v širokém rozsahu sférické mohutnosti: od -10,00 do +10,00 D a cylindrické mohutnosti: od -0,75 do -5,75 D. Měsíční režim výměny je pro mnoho lidí nejpohodlnější řešení, a to i vzhledem k příznivější ceně čoček. Stačí si pamatovat základní hygienická pravidla a používání ošetřujícího roztoku, abyste mohli denně využívat všech výhod a vlastností kontaktních čoček.

V nabídce výrobce nechybí ani čočky Proclear Multifocal Toric, které jsou alternativou k Biofinity® Toric Multifocal - oba typy čoček byly navrženy s ohledem na specifické potřeby astigmatiků a lidí s presbyopií.

 

Parametry kontaktních čoček Biofinity® Toric Multifocal:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Torické progresivní čočky
Značka Kontaktní čočky Biofinity
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií: -10,00 až -6,00 (každých 0,50D)
-6,00 až +6,00 (každých 0,25D)
+6,00 až +10,00 (každých 0,50D)
Adice +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Válec: -5,75 až -0,75 (každých 0,50D)
Osa: 5° až 180° (každých 5°)
Dominance N – pro nedominantní oko
Zakřivení 8,7
Průměr 14,5
Dk/t 116 x 10-9
Zavodnění 48%
Materiál Comfilcon A
Technologie Optimized Toric Lens Geometry, Balanced Progressive Technology, Aquaform Comfort Science™
 

Viz také Biofinity® Toric Multifocal čočky pro dominantní oči:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 40 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biofinity® Toric Multifocal typ N 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Biofinity® Toric Multifocal 3 kusy typ N?

Čočky Biofinity® Toric Multifocal 3 kusy typ N jsou určeny pro osoby s astigmatismem a presbyopií, tedy s potížemi s ostřím viděním jak na blízko, tak na dálku. Díky jejich speciální konstrukci umožňují korekci pro nedominantní oko. Jsou to měsíční čočky, což znamená, že je třeba je vyměnit každý měsíc. Balení obsahuje 3 čočky.

Jsou čočky Biofinity® Toric Multifocal bezpečné?

Ano, čočky Biofinity® Toric Multifocal jsou bezpečné k použití. Jsou vyrobeny renomovaným výrobcem - CooperVision. Jejich materiál, Comfilcon A, je vhodný pro většinu lidí, poskytuje pohodlí při nošení po celý den.

Pro jakou vadu zraku jsou čočky Biofinity® Toric Multifocal?

Čočky Biofinity® Toric Multifocal jsou určeny k korekci astigmatismu a presbyopie, tedy problémů s ostrostí vidění na různé vzdálenosti. Díky speciálnímu designu mohou být používány i osobami, které trpí současně astigmatismem a presbyopií.

Jak nasadit čočky Biofinity® Toric Multifocal?

Před nasazením čoček Biofinity® Toric Multifocal je doporučeno důkladně si umýt a osušit ruce. Poté vyjměte čočku z obalu a umístěte ji na koneček ukazováčku. Otevřete oko co nejvíce a poté opatrně umístěte čočku na oční bulvu. Po umístění čočky zavřete oko a několikrát mrkněte, aby se čočka stabilizovala.

Jak sundat čočky Biofinity® Toric Multifocal?

Pro sundání čoček Biofinity® Toric Multifocal opět důkladně umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů, abyste odhalili bělmo. Poté opatrně posuňte čočku dolů na oční bulvu, aby se uvolnila. Čočka by se měla snadno odlepovat. Po sundání čočku umístěte do speciálního pouzdra s roztokem pro uchování.