Biotrue® ONEday 180 čoček

Počet kusů v balení:

180 kusů

Dostupnost:

do 3 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

180 kusů

Naše cena:

2 298 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

Jednodenní kontaktní čočky Biotrue ONEday od společnosti Bausch & Lomb jsou navrženy tak, aby maximálně napodobovaly vnitřní prostředí oka a jeho přirozené vlastnosti.

 
Oblíbené a vysoce ceněné uživateli - čočky Biotrue ONEday si užívají velké popularity, co může být důkazem toho, že jsou vytvořeny s důrazem na nejvyšší komfort a zdraví uživatele.
Pocit pohodlí po celý den - díky velmi vysokému zvlhčení čoček dosahujícímu 78%. To se projevuje v neustálé hydrataci a eliminaci problému unavených a podrážděných očí.
Denní režim - Biotrue ONEday
Denní režim - čočky jsou vynikajícím produktem pro ty zákazníky, kteří ocení pohodlí vkládání nové a čerstvé páry čoček každý den. Protože nevyžadují žádnou další péči, jsou ideálním řešením pro lidi vedoucí dynamický životní styl.
Materiál nové generace - čočky byly vytvořeny na základě ultramoderního materiálu nazývaného HyperGel, který je inspirován biologickou funkcí oka. Ve svém složení napodobuje lidskou slzu, což účinně předchází vysychání a podráždění.
Vysoká propustnost kyslíku - čočky poskytují rohovce potřebné množství vzduchu pro zdravé fungování. To zaručuje pohodlné nošení a nejvyšší kvalitu vidění.
 

Charakteristika kontaktních čoček Biotrue® ONEday:

 

Při výrobě čoček Biotrue ONEday je kladen důraz na maximální podobu vlastností lidského oka. Proto obsahují tyto kontaktní čočky 78% vody, tak jako rohovka lidského oka. Díky totožným vlastnostem, jako mají zdravé slzy, a dostatečné hydratace si čočky drží stejný tvar a jsou tak pro svého nositele velmi pohodlné po celý den.

Kontaktní čočky Biotrue ONEday jsou vyrobeny z HyperGelového materiálu. Ten v sobě spojuje vlastnosti hydrogelu a silikon-hydrogelu. Díky tomu je zaručen vysoký obsah vody a dokonalá propustnost kyslíku. Na povrchu čoček se tvoří lipidová vrstva, která minimalizuje dehydrataci čoček. Jsou pak po celý den velmi pohodlné a příjemně vlhké, zachovávají si výborné optické vlastnosti, nedochází ke zkreslení či rozostření vidění. Také pomocí optiky high definition dochází k redukci oslnění a světelných kruhů i za snížených světelných podmínek.

Při nošení čoček Biotrue ONEday jsou vaše oči chráněny před škodlivým UV zářením díky UV filtru. Ten pohlcuje část UVA a UVB záření. Čočky však chrání pouze vaši rohovku, ale ne celé oko a jeho okolí. Doporučujeme kombinovat kontaktní čočky Biotrue ONEday s kvalitními slunečními brýlemi.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky Biotrue® ONEday určeny?

 

Tyto kontaktní čočky jsou určeny pro uživatele, kteří dávají přednost jednodennímu použití. O čočky Biotrue ONEday se již dodatečně nemusíte starat a proto jsou doporučovány aktivním lidem, na sport nebo pro osoby, které:

  • tráví hodně hodin před obrazovkou počítače,
  • trpí pocitem suchého oka,
  • mají vysoké nároky na nošení kontaktních čoček,
  • mají problémy se sezónními alergiemi.
 

Parametry kontaktních čoček Biotrue® ONEday:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Biotrue
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -9,00 až -6,50 D (každých 0,50 D)
-6,50 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 42 x 10-9
Zavodnění 78%
Materiál HyperGel (Nesofilcon A)
Technologie Surface Active
UV Filtr >95% UVB, >50% UVA
 


Upozornění-čas odeslání kontaktních čoček v plusových dioptriích je až 7 dní.

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaBiotrue
Množství kusů v balení180 kusů
Dostupnostdo 3 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biotrue® ONEday 180 čoček
Vaše hodnocení