Kontaktní čočky a roztoky Biotrue

Zobrazení Mřížka Seznam

8 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 položek

na stránce

Kontaktní čočky a roztoky na čočky Biotrue

Výrobce čoček a roztoků Biotrue, Bausch & Lomb, se již od roku 1853 stará o zrak lidí po celém světě. Vývoj a zavádění inovací v oblasti optiky je posláním, které společnost úspěšně naplňuje od počátku své činnosti. Značka Biotrue je plně v souladu s aspiracemi Bausch & Lomb.

Výhody produktů Biotrue:

Řada čoček a roztoků Biotrue byla vytvořena na základě poznatků o biologii a fyziologii lidského oka. Produkty Biotrue jsou novou kvalitou mezi čočkami a roztoky dostupnými na trhu. Díky svým vlastnostem splňují požadavky nejnáročnějších uživatelů. Čočky Biotrue pomáhají lidem všech věkových kategorií lépe vidět. V nabídce Biotrue jsou kromě standardních čoček také čočky určené pro osoby starší 40 let.

V nabídce Biotrue si každý najde produkt, který odpovídá jeho požadavkům. Biotrue je nejvyšší kvalita a řešení pro lidi všech věkových kategorií. Produkty jsou dostupné v baleních různých velikostí - čočky v balení po 30 a 90 kusech a roztoky 100 ml, 300 ml a 480 ml. Cestovatelé zde naleznou velikost lahviček na roztoky (Biotrue 100 ml), uzpůsobené pro přepravu v příručním zavazadle do letadla.

Pro koho jsou čočky Biotrue ONEday určeny?

Biotrue ONEday jsou moderní, jednodenní čočky vyrobené z materiálu Hyper Gel. Materiál má vlastnosti, díky kterým není nošení čoček spojeno s nepříjemnými pocity, ale s potěšením z pohodlného a přesného vidění. Mezi nejdůležitější výhody čoček vyrobených z Hyper Gelu patří:

  • vysoká propustnost kyslíku (odpovídající potřebám lidského oka),
  • vysoký obsah vody (se stejnou hodnotou jako v rohovce lidského oka),
  • odolnost proti vysychání (imitace vrstvy slzného filmu - tenká ochranná vrstva pokrývající povrch oka),
  • částečná ochrana proti UV záření.

Díky systému High Definition Optics, použitému v čočkách Biotrue, je možné vidět ve vysoké kvalitě bez ohledu na stupeň a intenzitu světla.

Pro koho jsou čočky Biotrue ONEday for Presbyopia určeny?

Čočky jsou především vyvinuty pro lidi nad 40 let. Perfektní řešení pro aktivní lidi nebo lidi, kteří si stěžují na únavu očí po celém dni. Jednodenní kontaktní čočky Biotrue ONEday for Presbyopia podporují vidění do dálky i na blízko.

S věkem se elasticita nitroočních čoček snižuje a postupně se snižuje schopnost jasně vidět předměty na krátkou vzdálenost. Pro výrobu čoček Biotrue ONEday for Presbyopia je použit materiál Hyper Gel, jehož vlastnosti ovlivňují vysoký komfort používání a dostatečnou ochranu očí. Podpora, kterou nabízejí progresivní čočky Biotrue, je nesmírně důležitá při každodenních činnostech, jako je čtení nebo používání počítače a telefonu.

Čočky Biotrue ONEday for Presbyopia jsou navrženy tak, aby zlepšily kvalitu vidění, zejména na předměty, které jsou v těsné blízkosti.

Pro koho je Biotrue pečující roztok určen?

Biotrue roztok pro péči o čočky je moderní přípravek, který umožňuje efektivní čištění, oplachování a skladování čoček. Je to také dobrý a účinný způsob dezinfekce. Mezi nejdůležitější vlastnosti roztoku patří:

  • stejné pH jako slzy,
  • bezpečnost pro lidské oko (neovlivňuje ochrannou bariéru oka),
  • přídavek kyseliny hyaluronové.

Roztok Biotrue pomáhá udržet čočky v dobrém stavu i po dobu 20 hodin.

Čočky a roztoky značky Biotrue

Kontaktní čočky a roztoky Biotrue nabízené obchodem Kodano.pl jsou nejkvalitnějšími značkovými produkty vytvořenými společností Bausch & Lomb, optickou společností s celosvětovým uznáním. Podívejte se také na další produkty této společnosti: