Brýle Versace pánské

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 44

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 44

Stránka
na stránce

Pánské dioptrické a sluneční brýle Versace

Versace je módní značka, jejíž historie sahá až do roku 1972, kdy Gianni Versace vytvořil svou první kolekci v Miláně, která byla od samého počátku populární a úspěšná. Přestože značkový výrobce začal s výrobou oblečení a doplňků, v současnosti nabízí široký výběr dioptrických a slunečních brýlí. Versace je bezesporu značka spojená s luxusem a známá dobrou kvalitou produktů a doplňků, které nabízí. Ne nadarmo se v současnosti jedná o jednu z nejznámějších značek, jejíž produkty si vybírají nároční spotřebitelé, kteří oceňují třídu a styl.

Pánské brýle Versace s originálním stylem a precizností zpracování

Značka Versace má ve své kolekci široký výběr pánských brýlí, a to jak dioptrických, tak slunečních. Brýle a obruby značky se vyznačují nekonvenčním stylem, originálním vzhledem a neméně důležitou precizností zpracování. Při jejich tvorbě byl brán v úvahu téměř každý detail, a tak můžeme zaručit, že jejich použití je spojeno nejen s pocitem luxusu, ale také s pohodlím a komfortem na té nejvyšší úrovni. Doplňky značky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, především lehkého plastu dostupného v široké škále barev a kovu, který brýlím dodává eleganci a jemnost. Dioptrické a sluneční brýle pro muže Versace zahrnují modely dostupné v různých tvarech. Značka svým zákazníkům nabízí klasické oválné a obdélníkové brýle i brýle letecké, které nikdy nevyjdou z módy, v sortimentu nechybí ani stylové kulaté brýle a pro lidi, kteří rádi vyčnívají z davu, také brýle nestandardních tvarů. Pánské brýle od Versace jsou k dispozici v nejrůznějších stylech, v klasických barvách černé a šedé, přes elegantní a rafinované zlaté či stříbrné obroučky, až po pestrobarevné obroučky modré nebo vínové.

Muži... nejvyšší kvalita s brýlemi Versace

Pokud hledáte pohodlné a dobře vypadající dioptrické brýle, které vám poskytnou nejen perfektní viditelnost v každé situaci, ale také vynikající vzhled a módní design, rozhodně stojí za to omrknout rozmanitou nabídku této ceněné značky. Doplňky tohoto výrobce se vyznačují elegancí a funkčností, takže se skvěle hodí do každé situace, ať už každodenní, běžné, tak i formálnější či elegantní. Značka Versace nabízí i pánské sluneční brýle, které se vyplatí nosit především v teplých slunečných dnech. Budou chránit vaše oči před škodlivým slunečním zářením a umožní vám užívat si počasí bez starostí během letní dovolené.

Podívejte se na další brýle Versace: