Sluneční brýle Versace

Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás
Správcem poskytnutých údajů jste KONTAKTO.CZ spol. s r.o. se sídlem v Českém Těšíně. Úplné informace o zpracování vašich osobních údajů naleznete zde.

Sluneční brýle Versace - pánské, dámské a unisex brýle

Značka Versace na luxusním trhu rozhodně vyčnívá. Těžko bychom hledali člověka, který to nezná, i když se tato znalost omezuje pouze na název a logo. To je důkazem vysokého uznání tohoto výrobce, které vyplývá z vysoké kvality designu a zpracování, které charakterizují produkty s logem Versace.

Zakladatelem byl italský průkopník a módní tvůrce Giovanni Maria Versace. Od samého začátku se soustředil na okázalou, hravou povahu svých projektů. Oděvům, které vytvořil, dominoval přiléhavý střih a množství dekorací, rovněž ve výrazných barvách. A podobné prvky lze vidět i u slunečních brýlí Versace.

Charakteristické vlastnosti slunečních brýlí Versace

Každý model vypadá jako z úplně jiného katalogu. Je těžké najít jediný společný prvek slunečním brýlím Versace. Pokud nerozpoznáme, že je to právě tato mnohost a estetická rozmanitost. To jsou jistě doplňky pro sebevědomé lidi se sklonem k extravaganci a vyhýbající se nudě všemi prostředky. Brýle by nemusely mít logo Versace, aby byly rozpoznány a připsány tomuto výrobci – jsou tak výrazné. Jsou prostě nekompromisní. Je to kvintesence originálního stylu a mnoha emocí, uzavřená v odolných rámech.

Pro koho jsou sluneční brýle Versace?

Dámské sluneční brýle Versace - s nimi dámy chodí ulicemi slunných měst a promenád a cítí se ve svém těle lépe než kdy předtím. Pánské sluneční brýle Versace - v nich muži oceňují spojení moderny a tradice, módy a klasiky. Výrobce nabízí i univerzální unisex modely, přizpůsobené potřebám obou pohlaví.

Rámy Versace najdete téměř ve všech možných tvarech, plně nebo částečně vestavné, hlavně plastové, ale občas i kovové. Barva? Nelze to definovat, protože sluneční brýle Versace pokrývají celou duhu. Samozřejmě mezi nimi najdete tlumené brýle - ladící ke společenskému oděvu i k elegantní příležitosti, ale většina z nich se vyznačuje živými barvami - ty se skvěle hodí na dovolenou a dovolenou; do města, pláže a otevřeného koupaliště. S brýlemi Versace můžete bez rozpaků chodit i po módních molech, natož z nich!

Obruby navržené Versace obsahují vysoce kvalitní čočky s UV filtry druhé a třetí kategorie. Zaručují proto vynikající ochranu i pro jemné oči, které mají tendenci přehnaně reagovat na sluneční paprsky. Se slunečními brýlemi Versace vypadáte skvěle, ale zároveň chráníte své oči a užíváte si více slunečných dnů.

Podívejte se na další brýle Versace: