Dailies Total 1® 90 čoček

Počet kusů v balení:

90 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

90 kusů

Naše cena:

1 714 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Jednodenní kontaktní čočky DAILIES TOTAL 1® přináší novou éru komfortního nošení. Díky těmto kontaktním čočkám přichází zcela nový směr vývoje kontaktních čoček. Kontaktní čočky DAILIES TOTAL 1® se řadí k nejprodávánějším jednodenním kontaktním čočkám na světě.

 
Moderní gradient hydratace - přináší vysoký obsah vody vnitřní části čočky a tím nejvyšší pohodlí nošení. Bez nepříjemného vysychání oka a zarudnutí.
Necitlivost oka - pokud jste se doteď potýkali s problémem nepřetržitého vnímání přítomnosti čočky, teď budete mít úplný klid. Čočky se okamžitě přizpůsobí oku a díky dalším hydratačním vlastnostem je téměř nevnímáte.
Dokonalé vidění - široká škála sil čoček umožňuje používat je všem, jak osoby s krátkozrakostí, tak i dalekozrakostí. Skla zaručují ostré a jasně viditelné vidění, dokonce i po několika hodinách od nasazení.
Vysoká propustnost kyslíku - moderní materiál, ze kterého jsou čočky vyrobeny, se vyznačuje vysokou propustností kyslíku. To znamená, že oči mají neustálý přístup k velkému množství vzduchu. Jsou tak ještě zdravější a krásnější.
Vhodné pro alergiky - čočky nepodráždí ani nevysuší ani nejcitlivější oči. To je zásluhou cenných hydratačních a okysličovacích vlastností.
Každý den nový pár čoček - Dailies Total 1

 
Každý den nový pár čoček - denní používání kontaktních čoček vás zbavuje starostí o jejich péči. Pravidlo pro používání je jednoduché - večer je sundáte a ráno si vezmete nový pár.
 

Charakteristika kontaktních čoček DAILIES TOTAL 1®:

 

Čočky DAILIES TOTAL 1® jsou jediné čočky na trhu s proměnným obsahem vody. Hlavním důvodem je složení čoček. Především se jedná o jádro tvořené silikon-hydogelem, který má vysokou propustnost kyslíku a obsahuje 33% vody. Povrch čoček je tvořen klasickým hydrogelem, který obsahuje velký podíl vody, díky tomu nedráždí jemné a citlivé tkáně oka. Látka fosfatydylocholin, která se přirozeně vyskytuje v lidských slzách, zabezpečí dostatečné zvlhčení vašich očí. Zároveň je pro udržení zdravích a svěžích očí důležitý kyslík, který díky složení kontaktních čoček Dailies TOTAL 1 je maximálně zajištěna.

DAILIES TOTAL 1® jsou jednorázové kontaktní čočky a nejsou určeny k čištění ani dezinfekci. Tyto kontaktní čočky nabízí pohodlné nošení. Nejzdravější způsob nošení kontaktních čoček je právě jednodenní způsob. Každý den použijete nový pár kontaktních čoček, které jsou zcela sterilní. O své čočky DAILIES TOTAL 1® se tedy nemusíte nijak starat, nekupujete žádné roztoky, ani jiné pomůcky na uchování kontaktních čoček. Jedná se o nejhygieničtější kontaktní čočky na trhu.

 

Podrobné informace o kontaktních čočkách DAILIES TOTAL 1®:

  • Balení obsahuje 90 kontaktních čoček
  • BC/DIA : 8.5/14.1
  • Obsahují zabarvení usnadňující aplikaci – VISITINT
  • Jediné kontaktní čočky na světě s garancí hydratace ( od 33% do 80%)
  • Obsahují fosfatydylocholin, látku přirozeně se vyskytující v slzách.
 

Parametry kontaktních čoček DAILIES TOTAL 1®:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Dailies
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,5
Průměr 14,1
Dk/t 156 x 10-9
Zavodnění 33->80%
Materiál Delefilcon A
Technologie Lightstream®, SmarTears®
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaDailies
Množství kusů v balení90 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Dailies Total 1® 90 čoček
Vaše hodnocení