Dřevěné brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce

Dřevěné obruby

Na trhu s brýlemi se rok co rok objeví nějaká novinka, což platí i o používaných materiálech pro výrobu obrouček. Z tohoto důvodu roste popularita neobvyklých materiálů, včetně dřeva. Dřevěné obroučky se staly módním doplňkem mezi hvězdami, sportovci i osobami, které se honí za nejnovějšími trendy.

Charakteristika dřevěných obrouček

Dřevěné obroučky se vyskytují ve více variantách, záleží na použitém materiálu. Můžeme je rozlišit na brýle vyrobené z bambusu, břízy, hrušky, a dokonce i z recyklované desky skateboardu. Jejich hlavním znakem a výhodou je pevnost a přesto lehkost. Díky své malé hmotnosti nejsou na tváři téměř cítit, a netvoří otlaky okolo uší či na nose, jak je běžné u kovových obrouček. Díky své robustní konstrukci vám budou sloužit mnoho a mnoho let. Jejich další praktická výhoda je voděodolnost. Díky ní se nemusíte bát o brýle ani v případě, že si je před koupelí zapomenete sundat. V kombinaci s jinými materiály, jako například acetátem a kovem, splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů, protože vytváří původní varianty modelů. Další velkou výhodou tohoto produktu je přírodní zdroj surovin, takže jsou šetrné k životnímu prostředí.

Pro koho jsou dřevěné brýle určeny?

Dřevěné obroučky jsou ideální volbou pro osoby aktivní, které se zajímají o módu a cení si komfort. Díky svým vlastnostem jsou vhodné i pro aktivní sportovce či jiné fanoušky vodních aktivit. Jejich design pokochá oko nejednoho milovníka módy, originality a umělecké nátury. Je to nejlepší volba pro příznivce informovanosti o ekologickém původu zboží, které kupují.

Podívejte se na další typy brýlí podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny obruby: