Roztoky na čočky OPTI-FREE

Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce

Roztoky na kontaktní čočky OPTI-FREE

Švýcarská společnost, která vyrábí kontaktní čočky a roztoky pro jejich skladování a péči - Alcon vychází vstříc potřebám a očekáváním svých zákazníků. Za tímto účelem vytvořila řadu OPTI-FREE produktů, ve které téměř každý uživatel kontaktních čoček najde produkt vhodný pro typ čoček, které používá a optimálně si jej přizpůsobí svým individuálním potřebám a preferencím tak, aby si mohl užívat komfort jejich používání na nejvyšší úrovni.

Použitím správného typu roztoku pro skladování a péči o čočky si můžeme být jisti, že jsou vždy vyčištěné, zvlhčené, vyživené a připravené k opětovnému použití.

Pro koho je roztok OPTI-FREE Express liquid určen?

OPTI-FREE Express byl vytvořen pro uživatele všech typů měkkých kontaktních čoček. Umožňuje vám zachovat nejvyšší úroveň pohodlí při nošení kontaktních čoček a učinit je prakticky nepostřehnutelnými – a my sami budeme moci zapomenout na svou vadu zraku. Velmi účinně zvlhčuje a čistí čočky od všech nečistot, bakterií a mikroorganismů. Určen zejména osobám vystaveným tvorbě bílkovinných usazenin - například užívající hormonální léky a všem, kteří chtějí při používání kontaktních čoček zachovat nejvyšší úroveň hygieny a pohodlí.

OPTI-FREE Express je také číslo 1 mezi lékaři nejčastěji doporučovanými pečujícími roztoky.

Pro koho je OPTI-FREE Puremoist určen?

Tento roztok poskytuje čočkám nejvyšší úroveň hydratace a čištění po celý den jejich používání – od rána do pozdního večera. Určeno především lidem, kteří si stěžují na přetrvávající suchost oka při nošení čoček a s tím spojeného nepohodlí a podráždění.

Díky použití inovativních látek známých jako Polyquad a Aldox fluid OPTI-FREE Puremoist optimálně působí jak na čočku, tak na oko – dává nám pocit nejvyššího komfortu a pohodlí a pomáhá udržovat čočku dokonale čistou – bez bakterií, mikroorganismů a jakýchkoli dalších nečistot a bílkovino-tukových usazenin, které se vždy tvoří na povrchu kontaktních čoček – protože jsou přirozenou látkou obsaženou v lidských slzách. Navíc díky obsahu matrice HydraGlyde vám roztok OPTI-FREE Puremoist umožňuje udržet hydrataci čoček na nejvyšší úrovni – až 16 hodin.

Pro koho je OPTI-FREE Replenish určen?

OPTI-FREE Replenish je roztok, který zajišťuje nejvyšší úroveň hydratace a silně dezinfikuje a regeneruje čočku, což vyplývá z použití technologie TEARGLYDE při výrobě přípravku. Jedná se o multifunkční produkt pro uložení čoček, který je určen pro všechny typy měkkých a hydrogelových čoček

Kromě toho, že roztok velmi efektivně a precizně odstraňuje nejrůznější nečistoty, bakterie a usazeniny na povrchu čoček a výrazně omezuje jejich opětovné usazování, je také maximálně bezpečný – i pro osoby s velmi citlivým zrakem, které si dříve stěžovaly na podráždění způsobené používáním přípravků se silným čistícím účinkem. Navíc díky použití technologie No Rub není nutné čočky při čištění a dezinfekci třít – pouze je ponořit do tekutiny. OPTI-FREE Replenish je u zákazníků velmi oblíbený a vyhledávaný – stal se dokonce nejčastěji kupovaným roztokem péče o kontaktní čočky na světě.

Značkové roztoky a kapky OPTI-FREE

Oční roztoky a oční kapky značky OPTI-FREE, zařazené v nabídce obchodu Kodano.cz, jsou nejkvalitnějšími značkovými produkty, vytvořenými celosvětově uznávanou optickou společností Alcon. Podívejte se také na další produkty této společnosti: