Sluneční brýle Guess

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 50

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 50

Stránka
na stránce

Sluneční brýle Guess - pánské, dámské a unisex brýle

Pokud hledáte brýle, které elegantně dotvoří i ten nejjednodušší styling, značka Guess se na takové modely specializuje! Pro tento účel jsme připravili kolekci slunečních brýlí Guess, které si získávají srdce našich zákazníků svou švihou a odvážným designem. Charakteristickými rysy této značky jsou fantazie, lehkost a odvážné rámové formy. Jedná se o společnost, kde se francouzský původ zakladatelů setkává s americkým cool. Tato kombinace vyústila v řadu originálních obrouček slunečních brýlí, které odvážně interpretují nejnovější módní trendy. Brýle Guess splňují zejména požadavky zákazníků, kteří se nebojí módních experimentů a důsledně si budují svůj osobitý styl.

Sluneční brýle Guess v různých tvarech

Designéři Guess vytvořili řadu brýlí vyznačujících se šmrncem a originálními tvary. Najdete mezi nimi šestiúhelníky a sedmiúhelníky a také další efektní obroučky, ve kterých jsou umístěny sluneční brýle. Tyto typy brýlí jsou široké a dokonale chrání oči před slunečním zářením dopadajícím z jakéhokoli úhlu. Zároveň jsou tyto modely extrémně lehké a příjemné na každodenní nošení. Zahrnují jak rámy vyrobené z odolného plastu, tak více prolamované modely vyrobené z kovu.

Nabídka značky Guess je určena i zákazníkům, kteří hledají aerodynamické rámy. Za pozornost stojí jemné letecké boty s výjimečně subtilními tvary. Jedná se o jedinečnou interpretaci tohoto modelu a je těžké najít podobné od jiných návrhářů. Mezi obroučky Guess patří modely s kočičíma očima, brýle ve stylu wayfarer a klidné oválné nebo kulaté obruby. Bez ohledu na design jsou všechny produkty Guess vyrobeny s důrazem na nejmenší detaily a dokonale chrání vaše oči před sluncem.

Průhledné sluneční brýle Guess

Je to jedna z mála značek, která nabízí četné modely slunečních brýlí, jejichž skla a obroučky působí průhledně. Jedná se o zajímavou nabídku pro zákazníky, kteří si neradi zakrývají obličej tmavými brýlemi nebo si zcela zakrývají oči. Sluneční brýle Bright Guess jsou designy se subtilními obroučkami, průhledné nebo vyrobené z jemných kovových prvků. Vyznačují se čirými čočkami, které vypadají podobně jako korekční čočky. Tento typ brýlí je mírně zabarvený, jejich skla mají pastelové nebo mléčné odstíny. Obvykle jsou vybaveny slunečními filtry s označením 1 nebo 2, které chrání oči tím, že propustí až 80 % slunečních paprsků.

V jakých situacích jsou vhodné čiré sluneční brýle? To je skvělý nápad pro zamračený den nebo nadcházející podzim. Vybírají si je i zákazníci s citlivýma očima, které je potřeba celoročně chránit před škodlivým UV zářením. Sluneční brýle Guess s čirými skly mohou být i stylovým doplňkem, kterého se v uzavřených místnostech nemusíme vzdávat.

Podívejte se na další brýle Guess: