Sluneční brýle Guess dámské

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 41

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 41

Stránka
na stránce

Dámské sluneční brýle Guess

Značka Guess je ve světě módy uznávána již řadu let. Slavná společnost jde s dobou a vědomě odmítá oblíbené, klasické formy ve prospěch nových a zajímavých řešení. Sluneční brýle pro ženy s charakteristickým logem ve tvaru červeného trojúhelníku se vyznačují moderním designem, rozmanitostí provedení a pečlivým zpracováním s důrazem na každý, i ten nejmenší detail. Kolekce Guess jsou věnovány ženám, které bedlivě sledují nejnovější trendy.

Originální styl a nejlepší ochrana pro dámské sluneční brýle Guess

Všechny modely dámských slunečních brýlí Guess jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Plastové a kovové obroučky jsou odolné proti mechanickému poškození a poutavé čočky jsou vybaveny vysokými UV filtry, které chrání citlivé oči před nebezpečným ultrafialovým zářením. Vkusné brýle Guess se stanou vaším nejlepším přítelem na vašich prázdninových cestách. Elegantní lesklý rám krásně zvýrazní vaše přirozené opálení a snadno se hodí ke každému stylu - ať už chcete šaty nebo triko a kraťasy.

Klasika a avantgarda - různé tváře brýlí Guess

Kolekce Guess zahrnuje dvě stylistické linie – jednu tvoří moderní designy, které zapadají do aktuálních trendů, a druhou klasické návrhy pro ženy, které preferují nadčasový minimalismus. Sluneční brýle Guess obdélníkového nebo oválného tvaru jsou bezpečnou volbou – takové modely snadno přizpůsobíte svému typu krásy a osobním preferencím. Avantgardní brýle osloví ženy, které si rády hrají s módou a ochotně experimentují se svou image. Barevné doplňky vám pomohou vyjádřit vaše emoce a zdůraznit vaši jedinečnou osobnost.

Minimalistické sluneční brýle Guess, doplněk pro každou příležitost

Hledáte jednoduché a stylové brýle, které ochrání váš zrak před oslepujícím sluncem? Vyberte si klasické produkty Guess! Prohlédněte si bohatou nabídku obchodu Kodano.cz a vyberte si pár, který se dokonale hodí k vaší kráse. Ženy často volí oválné nebo kulaté čočky se subtilním kovovým rámem. Takové obroučky jistě nebudou dominovat vaší tváři a zdůrazní váš vrozený šarm. Preferujete plastové rámečky? Pokud ano, budou se vám líbit minimalistické, černé návrhy a důstojné modely s hřejivým, želvovinovým rámem.

Jedinečný design - charakteristický znak značky Guess

Dámy, které mají rády extravagantní doplňky, najdou v rozsáhlé kolekci Guess opravdové skvosty. Pro ně byly navrženy fialové, tvarově upravené obroučky ve stříbrnofialovém odstínu a nestandardní čočky připomínající trojúhelník se zaoblenými hranami. Návrhy italského módního domu zahrnují mnoho zlatých dekorací, které mohou působit jako šperky. Většina žen miluje třpyt, protože ušlechtilé detaily dodávají rámům prestiž a luxus. Nošením jedinečných modelů Guess jistě vystoupíme z davu a získáme uznání našich přátel, kteří módu velmi dobře znají.

Podívejte se na další brýle Guess: