Wayfarer brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 64

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 64

Stránka
na stránce

Wayfarer brýle - dioptrické a sluneční brýle

Brýle Wayfarer jsou jedním z nejoblíbenějších modelů světoznámé a oceňované značky Ray-Ban. Spolu s brýlemi Aviator tvoří vlajkové duo tohoto výrobce. Historie pocestných sahá až do 50. let minulého století, za ta léta si je oblíbily miliony uživatelů. Nic neobvyklého. Tím spíše, že jejich tvar lze označit za nadčasový a dnes jsou tak rozmanité, že každý si snadno najde model na míru jeho kráse, vkusu a potřebám.

Pro koho jsou brýle Wayfarer určeny?

Tyto brýle sluší téměř každé krásce, stylu a věku. Jsou vhodné pro dámy i pány. Brýle Wayfarer jsou vhodné pro všechny typy obličejů: kulaté, oválné, obdélníkové a trojúhelníkové. Vyberou si je i dámy s jemným obličejem – jen je potřeba pečlivě volit velikost rámečků. Muži se s pocestnými cítí vždy dobře. Asi proto, že odpovídají jejich respektu ke klasické eleganci.

Brýle Wayfarer nejvíce ocení lidé, kteří chtějí, aby brýle splynuly s celým stylingem a nevyčnívaly nad ním, a také lidé, kteří se pro výměnu brýlí rozhodují jen zřídka a chtějí se vyhnout efektu radikální změny. Navíc splňují očekávání uživatelů, kteří hledají brýle, které se hodí ke každému outfitu a příležitosti. Ty, které se přizpůsobí stávajícím okolnostem, ne ty, které vyžadují změnu šatníku nebo stylu kvůli nákupu nových rámů.

Na Kodano.cz jsme shromáždili všechny brýle Wayfarer dostupné v našem obchodě na jednom místě. V této kategorii naleznete jak dioptrické brýle, tak sluneční brýle v tomto stylu. Díky dostupným filtrům si můžete vybrat mezi pánskými a dámskými obroučkami a unisex variantou, plastovými i kovovými modely a čočkami různých typů.

Brýle Wayfarer od renomovaných značek - za atraktivní ceny

Brýle Wayfarer, původně vytvořené společností Ray-Ban, se v průběhu let objevily v katalozích dalších výrobců: Dolce & Gabbana a Versace. Wayfarery všech těchto značek najdete v naší prodejně. Ovšem za atraktivnější, konkurenceschopné ceny, které se pravidelně snažíme snižovat v rámci organizovaných akcí. Pokud tedy sníte o nadčasových brýlích Wayfarer, zde je můžete zakoupit za nejlepších podmínek.

Podívejte se na typy Wayfarer brýlí:

Podívejte se na další typy brýlí podle jejich tvaru: