Proclear Multifocal Toric typ N 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 20 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

1 248 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky Proclear Multifocal Toric jsou jediné měsíční kontaktní čočky, které korigují jak astigmatismus, tak i presbyopii.

 
Technologie PC Technology - díky jej použití čočky získaly schopnost přitahovat a vázat molekuly vody v jejich struktuře. Tím poskytují záruku celodenního zvlhčení očí a odolnosti vůči syndromu suchého oka.
Vysoký přísun kyslíku - lidské oko potřebuje neustálý a volný přístup kyslíku, aby mohlo být zdravé a fungovat v dobré kondici. Tvůrci čoček o tom vědí a proto zdokonalili materiál čoček, což výrazně zvýšilo jejich propustnost kyslíku.
Plné vidění - konec s rozmazaným a zkresleným obrazem. Víceohniskové torické čočky zaručují vidění vysoké kvality na každou vzdálenost - jak zblízka, tak z dálky.
Kompatibilita s okem - díky tomu, že čočky perfektně přiléhají k rohovce a přizpůsobí se jejímu individuálnímu tvaru, jsou plně kompatibilní s funkcí očního orgánu a jsou tedy nepostřehnutelné i při celodenním nošení.
Pro astigmatiky a starší osoby - Proclear Multifocal Toric typ D

 
Pro astigmatiky a starší osoby - díky spojení moderní technologie s vylepšeným materiálem čočky splňují optické požadavky jak astigmatiků, tak osob trpících prezbyopií.
Široký výběr sil - i když máte velmi vysokou vadu zraku, zde máte možnost snadného výběru síly čoček, protože rozsah je velký: od -20,00 do +20,00 D.
 

Charakteristika kontaktních čoček Proclear Multifocal Toric:

 

V čočkách Proclear Multifocal Toric je použita technologie Balanced Progressive™ firmy CooperVision - dvě různé konstrukce s cílem zajistit kvalitní vidění- na blízko, na dálku i na střední vzdálenosti. Kontaktní čočky Proclear Multifocal Toric jsou dostupné v široké škále diptrií a zakřivení, aby uspokojili většinu zákazníků.


Vlastnosti:

  • přirozená odolnost proti vysychání
  • biokompatybilita s okem
  • snaha o zlepšení binokulárního vidění všemi směry
  • široký rozsah dioptrií

Výhody:

  • korigují astigmatismus i presbyopii
  • i po 12 hodinovém nošení zaručují až 96% stupeň
  • hydratace napomáhání snížení vysychání očí v průběhu jejich nošení

Parametry kontaktních čoček Proclear Multifocal Toric:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Torické progresivní čočky
Značka Kontaktní čočky Proclear
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií: -20,00 až -7,00 (každých 0,5D)
-6,50 až +6,50 (každých 0,25D)
+7,00 až +20,00 (každých 0,50D)
Adice +1,0; +1,5; +2,0; +2,5; +3,0; +3,5; +4,0
Válec: -5,75 až -0,75 (každých 0,50D)
Osa: 5° až 180° (každých 5°)
Dominance N – pro nedominantní oko
Zakřivení 8,4; 8,8
Průměr 14,4
Dk/t 38,6 x 10-9
Zavodnění 62%
Materiál Omafilcon B
Technologie Balanced Progressive, PC Technology™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 20 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Proclear Multifocal Toric typ N 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Proclear Multifocal Toric 3 kusy typu N?

Čočky Proclear Multifocal Toric jsou určeny pro osoby s astigmatismem a presbyopií, tedy problémy se zrakem spojenými jak s ostřením, tak s věkem. Jejich speciální typ toricko-progresivní korekce je vhodný pro nedominantní oko. Můžete je vybrat sami na základě parametrů produktu, jako jsou síla, zakřivení, adice, cylindr nebo osa cylindru, nebo prostřednictvím konzultace s optometristou. Balení obsahuje 3 kusy čoček, což zajišťuje delší dobu používání.

Jsou čočky Proclear Multifocal Toric bezpečné?

Ano, čočky Proclear Multifocal Toric jsou bezpečné, protože jsou vyráběny renomovanou firmou Cooper Vision, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost. Jsou vyrobené z materiálu Omafilcon B, který zajišťuje pohodlí při nošení po celý den. Navíc jejich měsíční režim výměny usnadňuje udržování čistoty a hygieny.

Pro jaké vady zraku jsou Proclear Multifocal Toric?

Čočky Proclear Multifocal Toric jsou určeny pro osoby s astigmatismem a presbyopií. Jejich speciální toricko-progresivní korekce umožňuje účinně korigovat obě tyto vady zraku, zajišťující ostré vidění jak na blízké, tak na vzdálené vzdálenosti, i pro nedominantní oko.

Jak nasazovat čočky Proclear Multifocal Toric?

Nasazení čoček Proclear Multifocal Toric je snadné a rychlé. Před umístěním čočky na prst je nutné důkladně umýt a osušit ruce. Poté, pomocí ukazováčku, opatrně umístěte čočku na oční bulvu, ujistěte se, že je správně pozicovaná. Můžete použít speciální roztok pro čočky, aby usnadnil proces aplikace.

Jak sundavat čočky Proclear Multifocal Toric?

Sundání čoček Proclear Multifocal Toric je také jednoduché. Před odstraněním čočky znovu umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů a hledě k výše, jemně posuňte čočku stranou ukazováčkem. Poté ji můžete vyjmout a umístit do speciálního kontejneru s dezinfekčním roztokem.