PureVision® 2 HD 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

293 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky.; Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

Kontaktní čočky PureVision 2 HD jsou měsíční sférické kontaktní čočky, které vyrábí lídr na světovém trhu - firma Bausch & Lomb.

 
Ultratenká struktura - čočky PureVision jsou jedním z nejtenčích kontaktních čoček dostupných na trhu. Proto se velmi snadno aplikují a pohodlně se nosí - bez nepříjemného pocitu cizího tělíska v oku.
Konstantní úroveň hydratace - díky inovativní technologii Comfort Moist jsou čočky po celý den udržovány na vysoké úrovni hydratace. Zaručují nejvyšší komfort používání, a to jak na okamžik po aplikaci, tak i po celodenním nošení.
Vidění s vysokým rozlišením - čočky PureVision 2 HD jsou zárukou jasného a stabilního vidění bez odrazů, třpytů a halo-efektu.
Zjednodušený tvar - výrazně snižuje tření mezi čočkou a okem, čímž se snižuje problém předčasné únavy očí a jejich nezdravému zarudnutí.
Perfektní korekce zraku - PureVision 2 HD

 
Perfektní korekce zraku - čočky jsou určeny pro klienty s krátkozrakostí a hyperopií. Jejich pravidelné používání umožňuje inhibovat rozvoj vadových vad.
Jeden pár za měsíc - můžete použít jeden pár čoček nepřetržitě po dobu až 30 dnů. Je skvělé, že pokud se rozhodnete, že pokud si během této doby čočky nevyndáte, nemusíte používat roztok na jejich uchovávání.
 

Charakteristika kontaktních čoček PureVision® 2 HD:


Jsou to měsíční kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu Balafilcon A. Čočky PureVision 2 HD je novinka firmy Bausch&Lomb, určená pro měsíční kontinuální nošení. Jejich hlavní výhodou je použití technologie - High Definition – která minimalizuje hallo efekt, snižuje odrazy a lesk.

Hlavní předností je rovněž vysoký faktor DK/t, určující míru propustnosti kyslíku přes materiál se kterého jsou čočky vyrobeny. Výsledkem je, že jsou oči méně unavené a náchylné k zarudnutí. Kontaktní čočky PureVision 2 HD byly vyvinuty na bázi technologie ComfortMoist umožňující zachování trvalé vlhkosti na povrchu čočky. Další výhodou je rovněž zaoblený profil čoček, který snižuje tření mezi víčkem a povrchem čočky při mrkání.

Kontaktní čočky PureVision 2 HD to jsou jedny z nejtenčích čoček na trhu.

 

Pro koho jsou určeny čočky PureVision® 2 HD?


Tyto kontaktní čočky jsou určeny pro osoby, které preferují měsíční čočky a zároveň kladou důraz na kvalitu a komfort při jejich nošení. Kontaktní čočky jsou rovněž určeny pro osoby, které:

 

  • které hodně času tráví před počítačem,
  • hodně času tráví za volantem,
  • mají syndrom suchého oka.
 

Péče o kontaktní čočky:

 

Kontaktní čočky PureVision 2 HD jsou především pro kontinuální nošení, ale pokud je již z oka vyjmeme, musíme je uložit do pouzdra a vhodného roztoku. K čištění doporučujeme roztoky značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.

 

Parametry kontaktních čoček PureVision® 2 HD:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Denní a noční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky PureVision
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 130 x 10-9
Zavodnění 36%
Materiál Balafilcon A
Technologie High Definition™, ComfortMoist™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaPureVision
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:PureVision® 2 HD 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky PureVision® 2 HD se 3 kusy?

Čočky PureVision® 2 HD se 3 kusy jsou dostupné v balení obsahujícím tři kusy. Můžete je vybrat sami, využitím uvedených parametrů produktu, nebo pod dohledem optometristy. Díky jejich speciálním vlastnostem, jako je celodenní nošení a technologie High Definition, poskytují výjimečný komfort nošení a vynikající ostrost vidění.

Jsou čočky PureVision® 2 HD bezpečné?

Ano, čočky PureVision® 2 HD jsou bezpečné k použití, pokud se dodržují doporučení týkající se hygieny a výměny. Vyrobeny renomovaným výrobcem Bausch&Lomb, mají vysokou kvalitu a jsou vyrobeny z materiálu Balafilcon A, což zajišťuje bezpečné a zdravé nošení po celý měsíc.

Pro jaké vady zraku jsou PureVision® 2 HD?

Čočky PureVision® 2 HD jsou určeny pro korekci sférických zrakových vad, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost. Díky přesné konstrukci a pokročilé technologii poskytují ostré vidění a komfort po celý den.

Jak nasazovat čočky PureVision® 2 HD?

Před nasazením čoček PureVision® 2 HD je vždy nutné důkladně umýt a osušit ruce. Poté je třeba zkontrolovat, zda je čočka správně zakřivená a umístit ji na koneček ukazováku. S hlavou mírně zpět nakloněnou, otevřete široce víčka a jemně umístěte čočku na oční bulvu. Po umístění čočky zavřete víčka a několikrát mrkněte, aby se čočka správně usadila.

Jak sundavat čočky PureVision® 2 HD?

Pro sundání čoček PureVision® 2 HD je třeba znovu umýt a osušit ruce. Poté jemně posuňte dolní víčko dolů ukazováčkem, zatímco středníčkem posuňte čočku směrem k středu oka. Jakmile se čočka přesune na bílou část oka, jemně ji chytněte palcem a ukazováčkem a vyjměte. Po odstranění čočku umístěte do příslušného kontejneru s roztokem pro uchování a dezinfekci.