Aviator brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 383

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 383

Stránka
na stránce

Aviator brýle - dioptrické a sluneční brýle

Letecké brýle, známé také jako aviator brýle, jsou jedním z nejcharakterističtějších a nejčastěji volených obrouček, a to jak v dioptrické, tak i protisluneční verzi. Jedná se o velké brýle s kulatým oválným zorníkem, tenkým rámem a nastavitelnými nosními opěrkami.

Proč jsou tak velké? Pokud si pamatujete, že letecké brýle byly vytvořeny jako brýle pro piloty k ochraně jejich zraku před všudypřítomným silným světlem, rychle pochopíte, že o to šlo – účinně chránit celé oči, aby světlo nepronikalo přes umístěné okraje blízko očí.oči. A v dnešní době do oversize trendu perfektně zapadají aviátorské brýle – díky své velké velikosti.

Komu sluší brýle Aviator?

Tyto brýle jsou pro ženy i muže. Jednou z jejich výhod je, že sluší lidem všech věkových kategorií a prakticky každému typu krásy. Dá se tedy říci, že jsou vcelku univerzální a tedy nadčasové (výjimkou jsou kulaté obličeje. Letecké brýle mohou vypadat ještě více zaoblené a tlustší). Navíc se hodí téměř ke každému stylu - elegantnímu i každodennímu. Když se rozhodnete pro nákup aviátorů, můžete si být jisti, že budou vhodné pro každodenní použití a nebudou vyžadovat kompletní výměnu šatníku.

Letecké brýle - v dnešní době velmi rozmanité

První letci měli tenký zlatý rám a velké zelené čočky. Takže vyhovovaly hlavně mužům. Letecké brýle jsou v dnešní době velmi rozmanité a každý si může najít svůj vysněný pár, který vyhovuje jeho kráse a vkusu. Liší se tvarem, barvou a tloušťkou obrouček a vzhledem brýlí.

Na Kodano.cz najdete jemné, dámské letecké brýle v pastelových barvách a s elegantní zlatou povrchovou úpravou, dále klasické, černé a masivní aviatické brýle pro muže. V této kategorii jsme také připravili něco pro příznivce aktivního trávení volného času - letce s dynamickými tvary a pestrými barvami, skutečně sportovní. Do katalogu jsme zařadili univerzální modely a letecké brýle, které splynou s celým outfitem a okamžitě upoutají pozornost ostatních - neobvyklou barvou nebo doplňkovými dekoracemi, které daný model odliší od ostatních v podobném stylu. Kterou si vyberete?

Aviator brýle - sluneční a dioptrické brýle, značkové a za atraktivní ceny

Na Kodano.cz jsme pro vás připravili velký výběr jak slunečních, tak leteckých dioptrických brýlí. Navíc nejen značkoví výrobci - ti jsou sice nejoblíbenější, ale i méně známí, ale za lepší ceny. A co takhle letecké brýle od Ray-Ban, Polaroid, Emporio Armani nebo Belutti? I ty nejprestižnější pořídíte na Kodano.cz za atraktivní ceny. Zejména proto, že se snažíme brýle pravidelně nabízet s dalšími slevami a akcemi.

Podívejte se na typy Aviator brýlí:

Podívejte se na další typy brýlí podle jejich tvaru: