TOTAL30® MULTIFOCAL 3 čočky

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 15 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

738 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Progresivní čočky TOTAL30® Multifocal v 3dílném balení jsou určeny lidem kolem 40 let, protože právě tehdy se projevují problémy spojené s presbyopií – presbyopie se týká především zhoršeného vidění na blízko, což způsobuje velké nepohodlí při práci i aktivním odpočinku.

 
Optická konstrukce Precision Profile Design - zaručuje dokonalé vidění na blízko i na dálku, což se promítá do mnohem většího pohodlí v různých oblastech každodenního fungování.
Water Gradient Technology - je zodpovědná za vysokou úroveň hydratace čočky a odstraňuje tak problémy související se suchýma očima - více než 90% vody na povrchu čočky poskytuje neocenitelný komfort používání.
Technologie Celligent - vlastnosti podobné epiteliálním buňkám rohovky oka, zajišťují optimální vlhkost a chrání oči před znečištěním a bakteriemi.
Režim měsíční výměny - je často preferován lidmi, kteří volí kontaktní čočky jako základní metodu korekce zraku. Jeden pár čoček na celých 30 dní poskytuje maximální pohodlí.
Kromě UV filtrů je k dispozici také HEVL filtr - TOTAL30 Multifocal
Kromě UV filtrů je k dispozici také HEVL filtr - ochrana před ultrafialovým zářením a filtrace modrého světla vyzařovaného monitory a digitálními obrazovkami.
Malé balení - 3 kusy umožňuje ověřit, zda je tento způsob korekce zraku vhodný, ideální může být i pro lidi, kteří kontaktní čočky používají spíše příležitostně nebo střídavě s brýlemi.
 

Vlastnosti progresivních čoček TOTAL30® Multifocal:

 

Inovativní silikon-hydrogelové čočky TOTAL30® Multifocal byly vytvořeny pro uživatele, kteří očekávají nejvyšší komfort - budou dokonalým řešením pro lidi, kteří neustále podnikají nové aktivity, bez ohledu na ubíhající roky.

Charakteristickým rysem progresivních čoček TOTAL30® Multifocal je jejich design – Precision Profile Design je technologie, která splňuje potřeby lidí, kteří denně pociťují příznaky spojené s presbyopií. V průběhu let oči ztrácejí svou přirozenou schopnost akomodace, tedy jasně vidět předměty z různých vzdáleností. Presbyopií máme na mysli zhoršenou zrakovou ostrost na blízko, která má za následek mj. větší namáhání očí při čtení. Speciální optická konstrukce multifokálních čoček TOTAL30® zajišťuje dokonalou zrakovou ostrost na jakoukoli vzdálenost.

Pro lidi bojující se syndromem suchého oka bude důležitou vlastností čoček Water Gradient Technology - velmi dobrá hydratace včetně přes 90 % vody na vnějším povrchu čočky znamená vynikající hydrataci oka. Díky tomuto způsobu korekce zraku je mnohem větší komfort práce u počítače a lze také odstranit bolest a pálení očí. Tato extrémně promyšlená struktura čočky je doplněna o ochranu očí proti různým typům usazenin a bakterií díky technologii CELLIGENT®.

Progresivní čočky TOTAL30® Multifocal jsou navíc vybaveny UV filtry, které snižují více než 90 % ultrafialového záření, které je škodlivé pro oči. Tyto vlastnosti umožňují volné používání kontaktních čoček v letní sezóně, kdy jsou sluneční paprsky intenzivnější.

 

Pro koho jsou čočky TOTAL30® Multifocal doporučeny?

 
  • pro lidi trpící následky presbyopie, kteří se spoléhají na moderní a spolehlivé metody korekce zraku;
  • pro lidi, kteří hledají dobrou alternativu ke standardní brýlové korekci a považují měsíční kontaktní čočky za nejlepší formu korekce zraku;
  • pro zastánce vysoké funkčnosti a pohodlí - multifokální čočky zaručují stejně dobrou ostrost vidění na dálku i na blízko;
  • pro osoby používající obrazovky a monitory, které jsou vystaveny modrému světlu, které je škodlivé pro oči;
  • pro lidi, kteří preferují aktivní životní styl a očekávají od svých kontaktních čoček profesionální ochranu před sluncem.

Multifokální čočky TOTAL30® jsou nabízeny pro krátkozrakost a dalekozrakost ve výkonovém rozsahu od -10,00 D do +6,00 D.

 

Parametry kontaktních čoček TOTAL30® Multifocal:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Total30
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -12,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Addice LO (až +1.0), MED (až +2.0), HI (až +2.5)
Zakřivení 8,4
Průměr 14,2
Dk/t 154 x 10-9
Zavodnění 55% až ~100%
Materiál Lehfilcon A
Technologie PrecisionProfile, CELLIGENT®, Water Gradient Technology
UV filtr >99% UVB, >90% UVA
HEVL filtr Ano
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 15 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:TOTAL30® MULTIFOCAL 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky TOTAL30® Multifocal s 3 kusy?

Čočky TOTAL30® Multifocal s 3 kusy si můžete vybrat sami na základě parametrů produktu, jako jsou dioptrie, přídavné dioptrie, zakřivení nebo průměr. Můžete také využít pomoc optometristy, který vám pomůže přizpůsobit čočky vašim individuálním potřebám. Balení obsahuje 3 kusy, což umožňuje delší dobu používání. Navíc, tyto čočky se vyznačují gradientní hydratací, což zaručuje pohodlí při nošení po celý den.

Jsou čočky TOTAL30® Multifocal bezpečné?

Ano, čočky TOTAL30® Multifocal jsou bezpečné k používání, protože jsou vyráběny renomovanou společností Alcon. Procházejí přísnými bezpečnostními a kvalitativními testy, což zajišťuje uživatelům komfort a bezpečnost při nošení.

Pro jakou vadu zraku jsou čočky TOTAL30® Multifocal?

Čočky TOTAL30® Multifocal jsou určeny pro korekci zrakových vad spojených s presbyopií, což je obtíž při vidění zblízka i zdaleka. Díky své progresivní konstrukci poskytují ostré vidění na různé vzdálenosti.

Jak nasadit čočky TOTAL30® Multifocal?

Před nasazením čoček TOTAL30® Multifocal je vždy nutné si umýt a osušit ruce. Poté opatrně vyjměte čočku z balení a umístěte ji na konečky prstů. Po umístění čočky na oční bulvu jemně mrkejte, aby se čočka správně usadila.

Jak sundat čočky TOTAL30® Multifocal?

Pro sundání čoček TOTAL30® Multifocal také umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko a hleděte nahoru, opatrně chytněte čočku palcem a ukazováčkem a jemně ji vyjměte. Po sundání čočku umístěte do vhodného kontejneru s roztokem pro uchování a dezinfekci.