TOTAL30® MULTIFOCAL 3 čočky

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 15 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

738 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Progresivní čočky TOTAL30® Multifocal v 3dílném balení jsou určeny lidem kolem 40 let, protože právě tehdy se projevují problémy spojené s presbyopií – presbyopie se týká především zhoršeného vidění na blízko, což způsobuje velké nepohodlí při práci i aktivním odpočinku.

 
Optická konstrukce Precision Profile Design - zaručuje dokonalé vidění na blízko i na dálku, což se promítá do mnohem většího pohodlí v různých oblastech každodenního fungování.
Water Gradient Technology - je zodpovědná za vysokou úroveň hydratace čočky a odstraňuje tak problémy související se suchýma očima - více než 90% vody na povrchu čočky poskytuje neocenitelný komfort používání.
Technologie Celligent - vlastnosti podobné epiteliálním buňkám rohovky oka, zajišťují optimální vlhkost a chrání oči před znečištěním a bakteriemi.
Režim měsíční výměny - je často preferován lidmi, kteří volí kontaktní čočky jako základní metodu korekce zraku. Jeden pár čoček na celých 30 dní poskytuje maximální pohodlí.
Kromě UV filtrů je k dispozici také HEVL filtr - TOTAL30 Multifocal
Kromě UV filtrů je k dispozici také HEVL filtr - ochrana před ultrafialovým zářením a filtrace modrého světla vyzařovaného monitory a digitálními obrazovkami.
Malé balení - 3 kusy umožňuje ověřit, zda je tento způsob korekce zraku vhodný, ideální může být i pro lidi, kteří kontaktní čočky používají spíše příležitostně nebo střídavě s brýlemi.
 

Vlastnosti progresivních čoček TOTAL30® Multifocal:

 

Inovativní silikon-hydrogelové čočky TOTAL30® Multifocal byly vytvořeny pro uživatele, kteří očekávají nejvyšší komfort - budou dokonalým řešením pro lidi, kteří neustále podnikají nové aktivity, bez ohledu na ubíhající roky.

Charakteristickým rysem progresivních čoček TOTAL30® Multifocal je jejich design – Precision Profile Design je technologie, která splňuje potřeby lidí, kteří denně pociťují příznaky spojené s presbyopií. V průběhu let oči ztrácejí svou přirozenou schopnost akomodace, tedy jasně vidět předměty z různých vzdáleností. Presbyopií máme na mysli zhoršenou zrakovou ostrost na blízko, která má za následek mj. větší namáhání očí při čtení. Speciální optická konstrukce multifokálních čoček TOTAL30® zajišťuje dokonalou zrakovou ostrost na jakoukoli vzdálenost.

Pro lidi bojující se syndromem suchého oka bude důležitou vlastností čoček Water Gradient Technology - velmi dobrá hydratace včetně přes 90 % vody na vnějším povrchu čočky znamená vynikající hydrataci oka. Díky tomuto způsobu korekce zraku je mnohem větší komfort práce u počítače a lze také odstranit bolest a pálení očí. Tato extrémně promyšlená struktura čočky je doplněna o ochranu očí proti různým typům usazenin a bakterií díky technologii CELLIGENT®.

Progresivní čočky TOTAL30® Multifocal jsou navíc vybaveny UV filtry, které snižují více než 90 % ultrafialového záření, které je škodlivé pro oči. Tyto vlastnosti umožňují volné používání kontaktních čoček v letní sezóně, kdy jsou sluneční paprsky intenzivnější.

 

Pro koho jsou čočky TOTAL30® Multifocal doporučeny?

 
  • pro lidi trpící následky presbyopie, kteří se spoléhají na moderní a spolehlivé metody korekce zraku;
  • pro lidi, kteří hledají dobrou alternativu ke standardní brýlové korekci a považují měsíční kontaktní čočky za nejlepší formu korekce zraku;
  • pro zastánce vysoké funkčnosti a pohodlí - multifokální čočky zaručují stejně dobrou ostrost vidění na dálku i na blízko;
  • pro osoby používající obrazovky a monitory, které jsou vystaveny modrému světlu, které je škodlivé pro oči;
  • pro lidi, kteří preferují aktivní životní styl a očekávají od svých kontaktních čoček profesionální ochranu před sluncem.

Multifokální čočky TOTAL30® jsou nabízeny pro krátkozrakost a dalekozrakost ve výkonovém rozsahu od -10,00 D do +6,00 D.

 

Parametry kontaktních čoček TOTAL30® Multifocal:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Total30
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -12,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Addice LO (až +1.0), MED (až +2.0), HI (až +2.5)
Zakřivení 8,4
Průměr 14,2
Dk/t 154 x 10-9
Zavodnění 55% až ~100%
Materiál Lehfilcon A
Technologie PrecisionProfile, CELLIGENT®, Water Gradient Technology
UV filtr >99% UVB, >90% UVA
HEVL filtr Ano
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 15 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:TOTAL30® MULTIFOCAL 3 čočky
Vaše hodnocení