TOTAL30® MULTIFOCAL 6 čoček

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 15 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

1 398 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

TOTAL30® Multifocal 6 čoček je produkt doporučovaný odborníky v oblasti vysoce kvalitních kontaktních čoček - Alcon. Použité technologie jsou zaměřeny na zlepšení kvality života lidí, kteří trpí onemocněními souvisejícími s presbyopií (tzv. presbyopií) denně.

 
Multifokální optický design - Precision Profile Design zajišťuje jasné vidění na jakoukoli vzdálenost a rychlý proces adaptace.
Water Gradient Technology - zodpovídá za dokonalou hydrataci čoček a eliminuje tak nepohodlí spojené se suchýma očima. Díky pokročilé technologii obsahuje vnější povrch čoček přes 90 % vody.
Technologie Celligent - chrání oči proti bakteriím a různým škodlivinám. Unikátní vzorec je podobný struktuře epiteliálních buněk rohovky, plní tedy ochrannou funkci.
Režim měsíční výměny - čočky jsou založeny na inovativních technologiích, které umožňují používat jeden pár po dobu 30 dnů a přitom pociťovat nejvyšší komfort až do posledního dne používání.
Ekonomické balení - obsahuje 6 kusů a je doporučeno zejména lidem, kteří používají kontaktní čočky každý den.
Účinná ochrana proti slunci a filtr modrého světla - TOTAL30 Multifocal
Účinná sluneční ochrana a filtr modrého světla - komplex UV filtrů blokuje přes 90 % ultrafialového záření a speciální HEVL filtr eliminuje vysokoenergetické světlo vyzařované obrazovkami a monitory.
 

Vlastnosti progresivních čoček TOTAL30® Multifocal:

 

Multifokální kontaktní čočky TOTAL30® jsou nepochybně inovativní metodou korekce zraku pro osoby s presbyopií. Pečlivě navržený design čoček zlepšuje zrakovou ostrost, což se výrazně promítá do pohody a plné aktivity v každodenním životě. V důsledku presbyopie se snižuje přirozená schopnost očí soustředit se na předměty na krátkou vzdálenost, což způsobuje rozmazané vidění. Díky optické struktuře Precision Profile Design mohou oči číst stejně jasné obrazy objektů umístěných daleko i blízko. Použití multifokálních čoček TOTAL30® je výbornou alternativou k progresivním brýlím, není potřeba používat další brýle na čtení.

Multifokální kontaktní čočky Total30 jsou skvělou volbou pro lidi, kteří mívají suché oči – díky technologii Water Gradient Technology jsou čočky velmi dobře zvlhčené. Takové vlastnosti kontaktních čoček mohou být klíčové pro lidi, kteří často používají monitory a chytré telefony. Velký význam má také technologie Celligent, která napodobuje strukturu rohovky a zajišťuje optimální hydrataci a chrání oči před bakteriemi a usazeninami.

Měsíční multifokální čočky umožňují volné používání jednoho páru po dobu 30 dnů – každý den čočky po vyjmutí stačí vložit do pečujícího roztoku, aby byly před opětovným nasazením řádně vydezinfikovány a zaručily pocit svěžesti. V situaci, kdy jsou kontaktní čočky základní metodou korekce zraku, bude důležitou funkcí i ochrana před škodlivým ultrafialovým zářením. Multifokální čočky TOTAL30® mají schopnost blokovat více než 90 % UVA paprsků a více než 99 % UVB paprsků..

Progresivní čočky TOTAL30® Multifocal jsou nabídkou adresovanou především těm, kteří již poznali výhody každodenního používání kontaktních čoček a jsou odhodláni tento způsob korekce zraku využívat delší dobu. Nákup většího balení je nejen pohodlný, ale také za příznivější cenu.

 

Parametry kontaktních čoček TOTAL30® Multifocal:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Total30
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -12,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Addice LO (až +1.0), MED (až +2.0), HI (až +2.5)
Zakřivení 8,4
Průměr 14,2
Dk/t 154 x 10-9
Zavodnění 55% až ~100%
Materiál Lehfilcon A
Technologie PrecisionProfile, CELLIGENT®, Water Gradient Technology
UV filtr >99% UVB, >90% UVA
HEVL filtr Ano
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 15 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:TOTAL30® MULTIFOCAL 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky TOTAL30® Multifocal s 6 kusy?

Pro výběr čoček TOTAL30® Multifocal s 6 kusy můžete využít pomoc optometristy, který přesně určí potřebnou korekci zraku. Alternativně si můžete vybrat čočky sami na základě svých zrakových parametrů. Balení obsahuje 6 kusů, což zajišťuje dlouhodobé používání. Navíc jsou čočky vybaveny gradientní hydratací a konstrukcí Precision Profile Design pro pohodlí a ostré vidění.

Jsou čočky TOTAL30® Multifocal bezpečné?

Ano, čočky TOTAL30® Multifocal jsou bezpečné k používání a poskytují vysoký komfort díky materiálu Lehfilcon A a inovativním technologiím výrobce Alcon.

Pro jakou vadu zraku jsou čočky TOTAL30® Multifocal?

Čočky TOTAL30® Multifocal jsou určeny k korekci presbyopie, díky svému progresivnímu způsobu korekce.

Jak nasadit čočky TOTAL30® Multifocal?

Před nasazením čoček TOTAL30® Multifocal je nutné důkladně umýt a osušit ruce. Poté opatrně umístěte čočku na koneček ukazováčku a roztažením víček, dívaje se nahoru, čočku umístěte na oční bulvu. Jemně zavřete víčka a ověřte, zda je čočka správně umístěná.

Jak sundat čočky TOTAL30® Multifocal?

Pro sundání čoček TOTAL30® Multifocal opět umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů prsteníkem a palcem. Dívaje se nahoru, jemně stiskněte čočku mezi ukazovákem a palcem a opatrně ji vyjměte.