Zeiss All-In-One ADVANCE 360 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

204 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Víceúčelový roztok Zeiss All-In-One Advance od společnosti Zeiss je vhodný pro použití na silikon-hydrogelové čočky. Skvěle se postará i o všechny měkké kontaktní čočky. Roztok Zeiss All In One Advance dokonale opláchne, očistí, vydezinfikuje a uchová kontaktní čočky.

 
Pro všechny druhy měkkých čoček - můžete používat roztok pro péči o čočky nezávisle na tom, jaké měkké čočky používáte - dvoutýdenní, měsíční nebo roční.
Bezpečné uchování - roztok pro péči o čočky slouží především k bezpečnému uchování čoček v době, kdy je aktuálně nepoužíváte. Mohou být v nádobce s roztokem uloženy až několik dní, aniž byste se museli obávat o ztrátu jejich cenných vlastností.
Komplexní dezinfekce - když jsou čočky ve skleničce s roztokem, odstraňuje z jejich povrchu dokonce i nejodolnější nečistoty, jako jsou tuky, bílkoviny a nebezpečné bakterie.
Další zvlhčení - co jsou čočky bez své vlhkosti? Určitě by byly velmi nepohodlné při používání. Roztok pro čočky tomu brání tím, že obnovuje jejich původní úroveň zvlhčení.
Ekonomický obsah - roztok pro péči o čočky je skryt ve 360ml lahvi! To je ideální možnost pro všechny, kteří nosí čočky každý den a potřebují stálý přístup k vysoké kvalitě přípravku.
Zlepšení pružnosti - Zeiss All-In-One ADVANCE
Zlepšení pružnosti - živiny obsažené v roztoku pro péči o čočky pozitivně ovlivňují také pružnost čoček. Stačí několik kapek přípravku do nádobky a následné ponoření kontaktních čoček na několik hodin - bez nutnosti tření a oplachování.
 

Charakteristika roztoku Zeiss All-In-One ADVANCE:

 

Zeiss All-In-One Advance je roztok do pro péči o všechny druhy měkkých kontaktních čoček. Desinfikuje, čistí, zvlhčuje, oplachuje, eliminuje vznik bílkovinných a mastných usazenin, slouží pro přechovávání kontaktních čoček. Obsahuje unikátní aktivní substanci ActiPro odstraňuje bílkovinné i mastné usazeniny. Na rozdíl od jiných výrobků  ActiPro spolupracuje dokonale s kontaktními čočkami vyrobenými ze silikon-hydrogelového materiálu.

 

Jak funguje ActiPro?

 

Vznik bílkovinných a mastných usazenin na povrchu kontaktních čoček znehodnocuje komfort jejich nošení. Acti-Pro se váže na povrch čoček během jejich uchovávání v roztoku přes noc. Hydrofobní vlastnosti substance zapříčiňují, že se molekuly vody snadněji a trvaleji uchytí na povrchu kontaktní čočky. Díky tomu mohou být nežádoucí usazeniny odstraňovány mnohem efektivněji.

Roztok Zeiss All-In-One Advance obsahuje následující složky: Actipro a polyhexanid (0.0001%). Roztok na kontaktní čočky Zeiss All In One Advance je možné používat 3 měsíce od prvního otevření láhve s roztokem. Po vypršení expirace roztoku je nutné jej vyměnit za roztok nový.

 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceZEISS
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml57 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Zeiss All-In-One ADVANCE 360 ml
Vaše hodnocení