ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 13 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

961 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL ve 30dílném balení jsou čočky určené pro účinnou korekci presbyopie - kvalitní multifokální čočky od Johnson&Johnson zajišťují dokonalou ostrost a nenahraditelný zrakový komfort na různé vzdálenosti. To vše díky optimalizované optické zóně, která zaručuje jasné vidění nejen na blízko a do dálky, ale i na střední vzdálenosti. Jednodenní progresivní čočky mají také několik dalších vlastností, které vás vybízejí k výběru této metody korekce zraku.

Jasné vidění - na jakoukoli vzdálenost a za různých světelných podmínek. Inovativní design čoček zaručuje komfort používání po celý den, ve dne i v noci.
Technologie TearStable - zajišťuje optimální hydrataci čoček po celém jejich povrchu, minimalizuje riziko podráždění a zarudnutí očí. Potřeba odstranit neduhy související se suchýma očima často vyvstává u presbyopie.
Snadné nasazování a vyjímání čoček - označení správné strany čoček zaručuje jejich okamžitou aplikaci a zároveň přesvědčí lidi, kteří s tímto způsobem korekce zraku ještě nejsou obeznámeni, aby čočky používali. To je zvláště důležité pro nositele progresivních kontaktních čoček.
Filtr OptiBlue - takové řešení cílí především na lidi používající digitální zařízení. Vysoký stupeň filtrace modrého světla poskytuje neocenitelný komfort při používání chytrých telefonů a počítačů.
Jednodenní progresivní čočky v balení po 30 kusech - ACUVUE OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL
Jednodenní progresivní čočky v balení po 30 kusech - ato varianta je pro mnoho uživatelů kontaktních čoček jedna z nejoptimálnějších.
Nejlepší standardy sluneční ochrany - použité filtry blokují 99,9 % UVA záření a 100 % UVB záření. Spolehlivá ochrana před ultrafialovým zářením umožňuje aktivní venkovní rekreaci zejména v letní sezóně.
 
 

Charakteristika progresivních čoček ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL:

 

Příznaky presbyopie se obvykle objevují po 40. roce života. Spolu se změnami probíhajícími v nitrooční čočce je oslabena schopnost střídavě zaostřovat oči na předměty na blízko a na dálku. Díky čočkám ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL je možné pohodlné a maximálně ostré vidění nejen bez ohledu na vzdálenost, ale i za různých světelných podmínek.

Filtr OptiBlue a technologie TearStable dokonale odpovídají specifičnosti moderních kontaktních čoček a zajišťují vysoký komfort používání po celý den a v každé situaci. Pro lidi, kteří denně používají počítače, chytré telefony a další zařízení s digitálními obrazovkami, bude důležitou informací účinnost použité technologie. Filtr OptiBlue eliminuje až 60 % modrofialového světla škodlivého pro oči. Stabilizace slzného filmu, tedy receptura TearStable, je zase zodpovědná za udržení optimální vlhkosti na povrchu celého oka, čímž se minimalizuje riziko podráždění a výskytu příznaků spojených se syndromem suchého oka. Jednodenní progresivní čočky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL mají také potřebné UV filtry, které se vyznačují vysokým stupněm blokování ultrafialových paprsků. Díky profesionální ochraně před sluncem můžete kontaktní čočky bez obav používat i venku a získáte tak maximální komfort zejména při aktivních formách rekreace.

Důležité je, že vkládání multifokálních čoček ACUVUE® OASYS MAX je velmi jednoduché - díky použití modrozeleného odstínu a označení strany určené pro správné nasazení přesvědčí takové kontaktní čočky i skeptici.

 

Pro koho jsou čočky ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL určeny?

  • pro lidi trpící presbyopií; pro lidi, kteří preferují osvědčená řešení, nabízená výrobci uznávanými v optickém průmyslu a doporučovany odborníky v oboru optometrie;
  • pro kancelářské pracovníky a další lidi, kteří tráví mnoho času před obrazovkou počítače a hledají řešení, která eliminují účinky modrého světla škodlivého pro oči;
  • pro lidi, kterým záleží na dobrém zraku s cílem odstranit pocit únavy očí a vyhnout se neduhům souvisejícím s možným podrážděním a zarudnutím očí;
  • pro lidi, kteří preferují aktivní životní styl a oceňují funkční řešení, a v tomto případě intuitivní aplikaci čoček a bez nutnosti používat pečující tekutinu;
  • pro lidi, kteří hledají spolehlivé metody korekce zraku s ohledem na účinnou ochranu před zářením.
 

Parametry kontaktních čoček ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ACUVUE®
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Síla dioptrií -9,00 až -6,00 D (každých 0,25 D)
Adice LOW (až +1,25), MID (až +1,75), HIGH (až +2,5)
Zakřivení 8,4
Průměr 14,3
Dk/t 147 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Senofilcon A
Technologie PUPIL OPTIMIZED DESIGN, TearStable™, OptiBlue™ Light Filter
UV filtr 100% UVB; 99,9% UVA
 

Viz také další progresivní čočky ACUVUE®:

Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 13 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL 30 čoček
Vaše hodnocení