Kočičí brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 1294

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 1294

Stránka
na stránce

Kočičí brýle - dioptrické a sluneční brýle

Kočičí oči“ jsou jedinečným tvarem brýlí mezi všemi dostupnými na trhu. Za svůj název vděčí tomuto jedinečnému tvaru – horní okraj jemně a šikmo stoupající vzhůru. Připomíná to kočičí pohled. Tento model brýlí efektivně zeštíhluje obličej a dodává celému stylingu prvek elegance. Zvýrazňuje také lícní kosti a dodává charakter. Milují ho hlavně ženy, včetně dam s oválným a kulatým obličejem a nepříliš výraznými rysy obličeje.

Kočičí sluneční brýle a dioptrické brýle

V prodejně nabízíme kočičí brýle ve verzi s ochranou proti slunci i na předpis. Tedy jak pro každodenní, tak i sezónní použití. Na tomto místě stojí za zmínku, že kočičí brýle, které jsme v této kategorii nasbírali, nejsou stejné. Potěší velkou rozmanitostí, díky které si můžete vybrat z mnoha barev a dodatečně zdobených modelů.

Přestože charakteristický výstupek horního okraje směrem ke stranici mají všechny dostupné „kočičí“ brýle, na Kodano.cz najdete jak jemnější, tak i masivnější obroučky. Kovové a plastové. Ty, které budou oválnější a ty, které zaujmou ostrostí tvaru a budou připomínat trojúhelník.

A jelikož brýle nejsou jen metodou korekce zraku či jeho ochrany před sluncem, ale také prvkem image a celého outfitu, jsou obroučky stále propracovaněji zdobeny. Kočičí oči taky. Na Kodano.cz najdete modely s dalšími prvky přesahujícími rámeček nebo drobnými dekoracemi: tečkami jiné barvy v rohu rámu. Další ozdobou je odlišná barva rámečku kolem čoček a stranic.

Přesně tak, barva! Cat-eye brýle jsou dostupné v mnoha barevných variantách – od klasické černé, přes elegantní a nadčasové zlaté a stříbrné, až po poloprůhledné a průhledné modely. Můžete si vybrat perfektní, kočičí rámy - skvrnité v odstínech hnědé. V případě variant protisluneční ochrany si můžete vybrat i z různých barev skel.

Kočičí brýle - značkové a za atraktivní ceny

Na Kodano.cz jsme pro vás připravili velký výběr výrobců dioptrických a slunečních brýlí v kočičí estetice. Patří mezi ně Dolce&Gabbana – značka tak trochu proslavená tímto stylem brýlí, Polaroid, Versace a Ralph Lauren. Záruka módy a prestiže. A pokud máte zájem o brýle za velmi atraktivní ceny a logu si moc nevšímáte, dobrá zpráva – v tomto případě si vyberte kočičí brýle od Belutti, Loretto, Moretti a Santino.

Podívejte se na typy kočičích brýlí:

Podívejte se na další typy brýlí podle jejich tvaru: