Avizor Unica Sensitive 100 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

129 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.

Avizor Unica Sensitive 100 ml - Složení 2 v 1

 
Pro všechny typy čoček - roztok pro čočky Avizor Unica Sensitive má vícefunkční účinek, který je vhodný jak pro měkké, tak pro tvrdé čočky.
Vytvořeno s ohledem na citlivé oči - složení popsaného roztoku bylo omezeno na minimum konzervačních látek. Díky tomu je roztok dobře tolerován citlivýma očima náchylnýma k alergickým reakcím.
Dlouhotrvající zvlhčení - ponoření čoček do roztoku je rychlý a účinný způsob, jak jim obnovit jejich původní úroveň zvlhčení a znovu si užívat nejvyšší komfort nošení.
Účinná dezinfekce a čištění - hlavním úkolem roztoku pro čočky je důkladné čištění čoček od usazenin znečištění: bílkovinných usazenin, tuku, prachu a nebezpečných mikroorganismů. Tímto způsobem obnovuje čočkám jejich bezchybnou čistotu a sterilnost.
Ochrana před mikroúrazy - složení pečujícího roztoku je obohaceno o mnoho živinových složek, které pozitivně ovlivňují stav očí - podporují regeneraci rohovky a chrání před mikroúrazy a podrážděním.
Bezpečné skladování - Avizor Unica Sensitive
Bezpečné skladování - nádoba naplněná roztokem pro péči je ideálním prostředím pro skladování aktuálně nepoužívaných čoček. Jsou zde odděleny od nečistot a uchovávají své cenné vlastnosti, připravené k použití v libovolný okamžik.
 

Charakteristika roztoku Avizor Unica Sensitive:

 

Avizor Unica sensitive byl navržen pro použivatele čoček s velmi citlivými očima. Jeho složení obsahuje mimo jiné: zvlhčující preparát Hialuronian Sodný (přirozená složka oční bulvy) a minimální množství konzervačních látek. Malé množství těchto látek předchází přecitlivělosti oka na tuto složku.

Může být použitý pro údržbu všech měkkých kontaktních čoček, včetně moderních silikon-hydrogelových čoček. Dokonale čistí, udržuje, odstraňuje odpady bělma, při tom vyživuje a oplachuje čočky a je vhodný pro jejich uskladňování. Zvlhčuje a usnadňuje jejich aplikaci.

Omezuje příznaky suchých očí a působí proti zarudnutí očí způsobené mechanickým poškozením. Prodlužuje dobu pohodlného nošení čoček a dokonale chrání rohovku a navlhčuje oko.

 

Složení roztoku Avizor Unica Sensitive:

 
  • Kyselina hyaluronová,
  • Poloxamer,
  • Kyselina polykarboxylová (EDTA),
  • Polyhexanid 0,0001%
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceAVIZOR
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml129 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Avizor Unica Sensitive 100 ml
Vaše hodnocení