Biotrue® ONEday for Presbyopia 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

575 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

Kontaktní čočky Biotrue ONEday for Presbyopia jsou jednodenní kontaktní čočky nabízené firmou Bausch & Lomb.

 
Materiál HyperGel - čočky byly vytvořeny z materiálu nové generace s vysokou propustností kyslíku a vysokou hydratací. Díky tomu uživatelé Biotrue OneDay pro presbyopii mohou užívat maximální pohodlí a péče o své oči.
Funkce integrované slzy - materiál, ze kterého jsou čočky vyrobeny, má schopnost napodobovat lipidovou vrstvu slzného filmu. To znamená, že s každým mrknutím dostanou vaše oči novou dávku hydratace a budou i na konci dne vlhké a odpočaté.
Ochrana před UV zářením - čočky Biotrue OneDay for Presbyopia také účinně chrání vaše oči před škodlivým slunečním zářením díky moderním filtrům UVA/UVB.
Technologie 3-Zone Progressive Design - čočky díky inovativní optické technologii zajišťují perfektní vidění ve všech vzdálenostech. Tuto vlastnost si zejména po 40. roce života cení lidé trpící presbyopií.
30 kusů v balení - akorát, pokud chcete vyzkoušet konkrétní typ kontaktních čoček nebo chcete vytvořit měsíční sadu z dvou balení s různou dioptrií.
Denní režim - Biotrue ONEday for Presbyopia
Denní režim - nová a čerstvá para čoček každý den - díky dennímu režimu používání čoček. Tuto vlastnost ocení zejména lidé vedoucí aktivní životní styl a kteří si nejvíce cení vysokou hygienu očí.
 

Charakteristika kontaktních čoček Biotrue® ONEday for Presbyopia:

 

Jednodenní kontaktní čočky Biotrue ONEday for Presbyopia jsou vytvořeny z nejnovějšího materiálu HyperGel, který:

  • zaručuje přístup takového množství kyslíku k oku, aby bylo oko v pořádku- charakterizují se vysokým obsahem vody - stejným jako je v rohovce oka - díky tomu je jejich nošení tak komfortní,
  • napodobuje lipidové vrstvy slzného filmu, čímž se zabraňuje vysychání kontaktní čočky a zvyšuje komfort jejich používání

Technologie 3-Zone Progressive™ Design, použitá při výrobě kontaktních čoček Biotrue® ONEday for Presbyopia, podpopruje ostré vidění na blízko, díky čemuž se osoby, které je používají, mohou věnovat všem svým oblíbeným aktivitám.

 

Pro koho jsou určeny kontaktní čočky Biotrue® ONEday for Presbyopia?

 

Biotrue ONEday for Presbyopia se doporučují osobám po 40-ce pro které je nejdůležitější dobré vidění na blízku i dálku. Zejména se doporučují velmi aktivním lidem, kteří po celodenním nošení kontaktních čoček pociťují únavu a podráždění očí. Navíc kontaktní čočky Biotrue ONEday for Presbyopia napomáhají ochraně očí před škodlivými vlivy UV* záření.

 

Parametry kontaktních čoček Biotrue® ONEday for Presbyopia:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Biotrue
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -9,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Addice LOW: až +1.50
HIGH: +1,75 až +2,50
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 42 x 10-9
Zavodnění 78%
Materiál HyperGel (Nesofilcon A)
Technologie 3-Zone Progressive Design
Zabarvení Bleděmodré
Způsob nošení Denní
UV filtr >95% UVB, >50% UVA
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaBiotrue
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biotrue® ONEday for Presbyopia 30 čoček
Vaše hodnocení