Dámské brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 3734

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 3734

Stránka
na stránce

Dámské dioptrické a sluneční brýle

Správná korekce zraku závisí na správně přizpůsobených brýlových čočkách i samotných obrubách. Výběr brýlí je velmi důležitý, protože jsou často nedílnou součástí našeho každodenního vzhledu. Zvláště pro každou ženu je důležitý vzhled, proto stojí za to vybrat takový model, který dokonale odpovídá jejímu typu, tvaru obličeje a individuálním preferencím.

Jaké dámské brýle?

Na trhu je k dispozici mnoho dámských modelů brýlí. Nejčastěji se kupují takzvané kočičí oči, tedy rámečky s ostře zakončenými vnějšími hranami. Toto uspořádání způsobuje zúžení obličeje. Jsou vhodné pro majitelky oválných rysů. Velmi módní jsou také kulaté modely - lenonky. Hodí se zejména pro ostré rysy obličeje, protože dodávají jemnost a mírnost. Návrháři stále častěji představují velké, široké rámečky, často čtvercové nebo obdélníkové, s zaoblenými fragmenty - nejčastěji dole u čoček. Móda dámských brýlí se dynamicky mění. Dnes jsou odvážné obruby oblíbené u krásného pohlaví. Na vrcholu popularity stále zůstávají klasické modely: obdélníkové a tenké obruby.

Má barva brýli význam?

Správná volba brýlových čoček a tvaru rámečků je velmi důležitá, protože brýle jsou nedílnou součástí každodenního vzhledu. Proto při volbě obrub stojí za to věnovat pozornost i jejich barvě. Především, zda bude odpovídat vašemu typu krásy, barvě očí, stylu a barvě oblečení, v kterém se cítíte nejlépe. Pokud potřebujete konkrétní barvu pro dress code v práci, stojí za to přemýšlet o nákupu dvou párů brýlí, abyste se cítili pohodlně jak v práci, tak mimo ni. Na trhu je k dispozici také mnoho univerzálních barevných modelů - v odstínech šedé nebo granátové.

Podívejte se na další typy brýlí podle cílové skupiny: