Unisex brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 1769

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 1769

Stránka
na stránce

Unisex dioptrické a sluneční brýle

Toto je kategorie produktů pro ženy a muže. Brýle, které zde najdete, jsou univerzální a jsou rády vybírány všemi a hodí se k většině typů krásy a rysů tváře. Móda brýlových obrub se neustále mění, ale klasické modely zůstávají. Obruby, které byly kdysi považovány za mužské, jsou dnes často kupovány ženami. Je třeba si uvědomit, že volba rámu by měla záviset především na individuálních preferencích a tvaru obličeje.

Charakteristika unisex brýlí

Unisex modely neobsahují žádné ozdoby, které by naznačovaly příslušnost k určitému pohlaví. Rámy jsou obvykle v jednotvárných, decentních barvách, ale najdeme zde také výraznější odstíny. Design je vhodný pro oba pohlaví, podle nejnovějších módních trendů. Tvary brýlí dostupných v kategorii unisex jsou různorodé a speciálně vybírané tak, aby byly vhodné pro každý typ obličeje, ženský i mužský. Zde najdeme čtvercové, široké rámy, stejně jako kulaté modely.

Sluneční brýle pro ni a pro něj

Sluneční brýle mohou být universální. Barvy skel chránících před sluncem jsou velmi rozmanité, od odstínů šedé a hnědé po růžové a červené. Všechny sluneční brýle mají UV filtr. Nejcharakterističtější jsou aviatiky, dnes je těžké jednoznačně určit, zda jde o model více mužský, nebo ženský - a právě v tom spočívá unisex. Jeden model bude vhodný pro každého - jak pro ženy, tak pro muže.

Móda a unisex

Dnes často najdeme v obchodech oblečení s štítkem unisex. Je to naprosto moderní a trendy. Rádi sáhneme po oblečení a doplňcích, které neukazují jednoznačně na pohlaví. Nejdůležitější je cítit se dobře v tom, co nosíme. Unisex je univerzální a neomezený. Proto se můžete cítit žensky v širokých obrubách, nebo mužsky v kulatých.

Podívejte se na další typy brýlí podle cílové skupiny: