Eyeye Bioxy™ 12 čoček

Počet kusů v balení:

12 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

12 kusů

Naše cena:

1 050 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky Eyeye Bioxy jsou měsíční silikon-hydrogelové čočky s asférickou biokompatibilní strukturou. Svým nositelům poskytují maximální pohodlí a vylepšují jejich zrak. Navíc jsou skvělé pro pacienty, kteří mají citlivé oči nebo trpí alergií. Tyto kontaktní čočky oceňují také lidé, kteří se velmi často vyskytují v klimatizovaných prostorách, tráví většinu pracovní doby u počítače, ale na druhou stranu žijí aktivním životem.

 
Systém zvlhčování slzného filmu - zaručuje celodenní zvlhčení čoček a tím ochranu před pocitem suchého oka a podrážděním.
Hypoalergenní materiál - čočky Eyeye Bioxy jsou odpovědí na přání alergiků trpících zrakovým postižením a hledajících ideální kontaktní čočky.
Vysoká propustnost kyslíku - díky tomuto parametru má rohovka stálý přístup k velkému množství kyslíku a udržuje oči ve skvělé kondici.
Asférický tvar - výrazně snižuje riziko deformace obrazu, což zajišťuje ještě ostřejší a jasnější vidění. Zaručuje vysoké rozlišení optiky, udržení stabilní polohy čočky a odolnost vůči očním infekcím.
Zbarvení usnadňující aplikaci - Eyeye Bioxy
Zbarvení usnadňující aplikaci - brání případným chybám spočívajícím v nasazení čoček špatnou stranou.
Velké a ekonomické balení - obsahuje až 12 kusů čoček, co při jejich měsíčním používání znamená až půlroční zásobu čoček - bez nutnosti dalších nákupů a s ušetřenými penězi v peněžence.
 

Charakteristika kontaktních čoček Eyeye Bioxy:

 

Čočky Eyeye Bioxy mají měsíční frekvencí výměny s denním nošením. Není vhodné v kontaktních čočkách spát a to ani příležitostně. Každý večer je velmi důležité čočky z očí vyjmout, důkladně ošetřit v čistém roztoku a následně uložit do pouzdra s čerstvým roztokem. Kontaktní čočky se přes noc vydesinfikují a zbaví nečistot, ráno je můžete moci opět bezpečně použít.

Mnoho pacientů s oční vadou trpí alergií a nošení nevhodných kontaktních čoček je pro ně velmi nepohodlné. Kontaktní čočky Eyeye Bioxy jsou pro osoby trpící alergiemi velmi vhodné. Oči nejsou podrážděny a nedochází k alergické reakci díky biokompatibilní komponentě mucinové vrstvy. Tento materiál zajišťuje přirozené zvlhčení očí.

Oči jsou přirozeně ochráněny díky mucinové vrstvě, nedochází tak k dehydrataci očí a je zachován slzný film na rohovce. Zároveň minimalizuje podráždění očí, pomáhá s odstraněním nečistot a vylepšuje kvalitu vidění. Tenčí okraje kontaktních čoček poskytují dostatečné okysličení a zaoblené okraje objektivu snižuje riziko podráždění očí.

 

Výhody kontaktních čoček Eyeye Bioxy:

 
  • Kontaktní čočky jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu, a proto je dobře snášejí i alergici.
  • Vysoký obsah vody (57%) zajišťuje při nošení čoček velký komfort.
  • Jsou vyrobeny z biokompatibilního materiálu hioxyfilicon (43 %). Tento materiál byl na trh uveden v roce 2006.
  • Jsou zbarveny světle modře, ale nemění barvu očí.
  • Vyznačují následujícími parametry: BC 8,6, Dia 14,2, Dk/t 35.
 

Parametry kontaktních čoček Eyeye Bioxy:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Eyeye
Výrobce BARNAUX
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 35 x 10-9
Zavodnění 57%
Materiál Bioxy GMA-Hioxifilcon
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaEyeye
Množství kusů v balení12 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye Bioxy™ 12 čoček
Vaše hodnocení