ULTRA for Astigmatism 6 čoček

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

1 063 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

ULTRA® for Astigmatism měsíční torické čočky je produkt vytvořený pro astigmatiky, kteří hledají čočky nejvyšší kvality. Ty, které zajišťují dokonalou kvalitu zraku, ale také dokonalý komfort při používání - bez suchých a podrážděných očí.

Dlouhotrvající hydratace - tyto čočky mají schopnost udržet 95% své hydratace až 16 hodin od aplikace! To zaručuje vlhké oči, odolné vůči vysychání a štípání.
Navrženo pro astigmatiku - torické čočky ULTRA for Astigmatism, vyrobené na základě vysoce kvalitního materiálu a charakteristické mnoha příznivými parametry, jsou plně přizpůsobeny vizuálním potřebám astigmatiky. Také pro kteří tráví většinu dne před obrazovkou monitoru.
Další stabilizační systém - nazývaný OpticAlign™ Design. Díky tomu zůstávají čočky ve výchozí poloze - aniž by se stočily nebo vypadly. Jsou proto nepostřehnutelné a zaručují účinnou korekci astigmatismu.
Příznivá propustnost pro kyslík - díky tomu netvoří čočky nepropustnou bariéru mezi očima a prostředím. Právě naopak - dávají rohovce stálý a volný přístup k kyslíku, díky čemuž jsou oči odpočinuté a oodolné vůči různým typům infekcí.
Jeden pár za měsíc - ULTRA for Astigmatism
Jeden pár za měsíc - čočky jsou určeny pro měsíční použití. To znamená, že pokud nezapomenete na každodenní péči, může vám jeden pár sloužit až 30 dní.
6 kusů v balení - v režimu měsíčního použití vám toto balení vydrží až tři měsíce. Dokážete si to představit - 90 dní bez nutnosti návštěvy optika? A navíc úspora, díky nákupu většího balíčku.
   

Charakteristika ULTRA® for Astigmatism čočky:

 

Kontaktní čočky ULTRA® for Astigmatism jsou výsledkem práce největších specialistů v optickém průmyslu, označených logem značky celosvětově známé - Bausch & Lomb. Na základě inovativního materiálu se vyznačují vysokým stupněm hydratace, díky čemuž zaručují dlouhodobou hydrataci a chrání oči před vysycháním. Vysoký koeficient propustnosti kyslíku znamená, že čočky nevytvářejí bariéru mezi očima a okolím, naopak - poskytují očím volný přístup k kyslíku, díky čemuž je udržují v dobrém stavu, chrání před předčasnou únavou a infekcemi.

Zvláštní pozornost si zaslouží v případě čoček ULTRA® for Astigmatism jistě stabilizační systém OpticAlign™ Design, který je zodpovědný za perfektní nasazení čoček do očí a jejich udržení v jedné počáteční poloze. Bez vypadnutí a srolování. Relativně široký rozsah korekčního výkonu a válce je zárukou, že určitě rychle a snadno naleznete čočky plně přizpůsobené vašim potřebám.

 

Výhody čoček ULTRA® for Astigmatism:

  • vysoký stupeň hydratace, zajišťující dlouhodobou hydrataci očí;
  • příznivý parametr propustnosti kyslíku;
  • vysoká flexibilita;
  • přídavný stabilizační systém;
  • široký rozsah korekčního výkonu a válce;
  • měsíční režim aplikace.
 

Pro koho ULTRA® for Astigmatism čočky?

 

Kontaktní čočky ULTRA® for Astigmatism je produkt plně přizpůsobený potřebám astigmatiků, a to jak krátkozrakých, tak i dalekozrakých. Měsíční způsob použití vyžaduje denní čištění čoček pomocí kapaliny, takže jsou vhodné pro lidi, kteří nemají problém si pamatovat činnosti, které je třeba pravidelně provádět. Protože jeden pár lze použít po celý měsíc, čočky vyhovují potřebám uživatelů, kteří nechtějí věnovat zvláštní péči na ukládání svých oblíbených torických čoček.

 

Výhody kontaktních čoček ULTRA® for Astigmatism v balení po 6

 

Šest kusů torických čoček ULTRA® for Astigmatism je díky svému měsíčnímu použití zásobováno po celé tři měsíce používání. Představte si - tři měsíce svobody od nakupování a návštěvy optika. Takové velké balení je spojeno také s atraktivnější cenou, díky které šetří nejen čas, ale i trochu peněz.

 

Parametry čoček ULTRA® for Astigmatism:

 
Kategoria Měsíční čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ULTRA
Producent BAUSCH & LOMB
Sférická síla -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25; -2,75
Osa 10° až 180° (každých 10°)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,5
Dk/t 114 x 10-9
Obsah vody 46%
Materiál Samfilcon A
Technologie OpticAlign™ Design, MoistureSeal®
 

Čočky jsou k dispozici také v menším balení:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaULTRA
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ULTRA for Astigmatism 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky ULTRA® for Astigmatism s 6 kusy?

Čočky ULTRA® for Astigmatism s 6 kusy si můžete vybrat sami podle parametrů produktu nebo se poradit s optometristou. Balení obsahuje 6 kusů, což zajišťuje pohodlné používání na delší dobu. Kromě toho mají čočky vysokou hydrataci a propustnost pro kyslík a využívají inovativní konstrukci OpticAlign™, což přináší pohodlné nošení.

Jsou čočky ULTRA® for Astigmatism bezpečné?

Ano, čočky ULTRA® for Astigmatism jsou bezpečné k použití, protože jsou vyráběny renomovaným výrobcem Bausch&Lomb, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnostní standardy. Navíc, jejich vysoká hydratace a propustnost pro kyslík podporují zdraví očí.

Pro jakou vadu zraku jsou ULTRA® for Astigmatism?

Čočky ULTRA® for Astigmatism jsou určeny k korekci astigmatismu, tedy nepravidelného tvaru rohovky, který způsobuje rozmazané a zkreslené vidění. Díky jejich speciálnímu torickému designu efektivně korigují tento typ vad zraku a poskytují jasné vidění.

Jak nasadit čočky ULTRA® for Astigmatism?

Nasadit čočky ULTRA® for Astigmatism je snadné a pohodlné. Před umístěním čočky by měly být ruce důkladně umyté a osušené. Poté jemně odtáhněte horní a dolní víčko, čočku umístěte na konečky prstů a opatrně ji položte na rohovku, dívajíc se nahoru.

Jak sundat čočky ULTRA® for Astigmatism?

Sundání čoček ULTRA® for Astigmatism je také snadné. Po umytí a osušení rukou jemně odtáhněte víčka a pohledem nahoru jemně stiskněte čočku mezi prsty a vyjměte ji. Po sundání by měla být čočka řádně vyčištěna a uložena do příslušného roztoku.