AquaView Color 6 čoček - nedioptrické

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 3 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

749 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
KLAUDIE
5.0000
Čočky jsou skvělé, nikdy předtím jsem je nenosila, protože nemám problémy se zrakem, ale chtěla jse si s jejich pomocí změnit barvu očí, a i přesto, že je mám tmavě zelené, tak modré čočky vypadaly dokonale. S jejich nasazením, asi sundáním jsem neměla problém, a to jsem je použila vůbec poprvé.

AquaView Color sou barevné měsíční kontaktní čočky, které umožňují korekci zrakových vad, při změně barvy duhovky.

 
Přirozená změna barvy očí - díky použití moderních technik barvení zaručují čočky AquaView Color subtilní a přirozenou změnu barvy duhovek.
Mnoho barevných možností k výběru - čočky AquaView Color vyhovují potřebám každého zákazníka, jelikož jsou k dispozici ve sedmi různých barvách - od tyrkysové po hnědou.
Ostřejší vidění - čočky mají jedinečnou asférickou konstrukci, která zaručuje perfektní kvalitu vidění - bez stínů, odlesků a halového efektu.
Nejvyšší pohodlí při nošení - AquaView Color
Nejvyšší pohodlí při nošení - vysoká hydratace spolu s vysokou propustností kyslíku zajišťují, že nošení čoček je extrémně pohodlné - s neustále hydratovanými a odpočatými očima.
Ochrana před UV zářením - aby bylo používání barevných čoček ještě bezpečnější, byla každá čočka vybavena moderními filtry UVA/UVB, které pohlcují až 98 % škodlivého slunečního záření.
 

Charakteristika čoček AquaView Color:


AquaView Color jsou barevné měsíční kontaktní čočky, které se vyznačují vysokým komfortem nošení. Pro vytvoření čočky AquaView Color byl použitý materiál zvaný Methafilcon, který v kombinaci s vysokým stupněm hydratace čoček (55%) je činí dokonale zvlhčeny po celou dobu jejich použitelnosti. Dk / t je 19. Kromě toho, AquaView Color mají asférickou strukturu, díky které je ostrost zraku mnohem lepší v porovnání s běžnými sférickými čočkami. Čočky jsou vybaveny UV filtry, které chrání oči před škodlivým slunečním zářením.

 

AquaView color jsou k dispozici v následujících barvách:

  • Amethyst - ametyst kontaktní čočky,
  • Brown - hnědé kontaktní čočky,
  • Gray - šedé kontaktní čočky,
  • Green - zelené kontaktní čočky,
  • True Sapphire - safírové kontaktní čočky,
  • Honey - medové kontaktní čočky,
  • Turquoise - tyrkysové kontaktní čočky.
 

Pro koho jsou čočky AquaView Color určeny?


Jedná se o kontaktní čočky určené pro lidi, kteří chtějí změnit barvu očí a zároveň zlepšit zrakovou ostrost. Rovněž se doporučují pro lidi s problémem tzv.suchého oka. Čočky v důsledku vysokého stupně hydratace zvyšují komfort nošení. AquaView Color čočky jsou k dispozici v mínusových diopriích.

 

Péče o čočky:


AquaViewColor jsou měsíční kontaktní čočky, které se na noc uchovávají v pouzdře. Díky tomu je nutné k čočkám objednat i čistící roztok. Z naší nabídky doporučujeme roztoky Clean Active.

 

barevné čočky AquaView Color

Parametry kontaktních čoček AquaView Color:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Barevné kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií 0,00 D
Barva Amethyst, Brown, Gray, Green, True Sapphire, Honey, Turquoise
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 19 x 10-9
Zavodnění 55%
Materiál Methafilcon A
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení6 kusů
BarvaAmethyst, Brown, Green, Grey, Honey, True Sapphire, Turquoise
Dostupnostdo 3 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:AquaView Color 6 čoček - nedioptrické
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky AquaView Color 6 kusů - nedioptrické?

Můžete si vybrat kontaktní čočky AquaView Color ve 6 kusech - bez dioptrií sami, na základě dostupných parametrů produktu, jako je zakřivení, průměr nebo barva. Jako alternativu, můžete se poradit s optometristou, který vám pomůže vybrat čočky přizpůsobené vašim zrakovým potřebám. Balení obsahuje 6 kusů čoček, což umožňuje dlouhodobé používání.

Jsou kontaktní čočky AquaView Color bezpečné?

Ano, kontaktní čočky AquaView Color jsou bezpečné k používání, pokud dodržujete doporučení týkající se hygieny a výměny čoček podle pokynů výrobce. Je nutné pravidelně čistit a dezinfikovat čočky a vyhnout se jejich nošení během spánku.

Pro jakou vadu zraku jsou určeny AquaView Color - bez dioptrií?

Kontaktní čočky AquaView Color - bez dioptrií jsou určeny pro osoby, které nepotřebují korekci zraku, tedy pro ty s nulovými dioptriemi (optickou silou).

Jak nasadit kontaktní čočky AquaView Color?

Nasazení kontaktních čoček AquaView Color je jednoduché. Před aplikací si důkladně umyjte a osušte ruce. Poté opatrně vyjměte čočku z obalu a umístěte ji na koneček prstu. Po ověření, že čočka je správně zakřivená, jemně rozevřete víčka a umístěte čočku na oční bulvu, ujistěte se, že není obrácená naruby.

Jak vyjmout kontaktní čočky AquaView Color?

Pro vyjmutí kontaktních čoček AquaView Color je znovu potřeba si umýt a osušit ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů, dívajíc se nahoru, aby byla čočka viditelná. Pak jemně stiskněte čočku mezi prsty a vyjměte ji z oka. Po vyjmutí je důležité čočku řádně vyčistit a dezinfikovat před dalším použitím.