Kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus®

Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce

Jednodenní čočky DAILIES® AquaComfort Plus®

PNa konci dne stráveného před monitorem počítače si asi každý z nás přeje, aby jeho oči vypadaly svěže a zdravě. Mnoho čoček může dráždit oči, ale ne DAILIES® AquaComfort Plus®. Tyto měkké kontaktní čočky pro jednodenní použití obsahují speciální hydratační složku AquaComfort™ (PVA – polyvinylalkohol), která se uvolňuje během mrkání. Můžete si být jisti, že i po celodenním nošení čoček DAILIES® AquaComfort Plus® budou vaše oči odpočaté a správně zvlhčené.

Popis kontaktních čoček DAILIES AquaComfort Plus:

Čočky jsou vyrobeny z neiontového materiálu, díky čemuž je můžou využívat také osoby se sklony k alergickým reakcím. Na kontaktních čočkách se nehromadí usazeniny ani nečistoty a po celou dobu nošení zůstávají zvlhčené. Tenký povrch čočky a vysoká kvalita materiálu použitého pro výrobu zajišťují komfort během nošení čočky – nedráždí oko a dokonale se v něm usadí. Již po pěti minutách od nasazení čočky do oka se čočka přizpůsobí a začne korigovat vady zraku.

Díky lehkému bleděmodrému zabarvení Visitint se čočka lehce nasazuje a vyjímá. DAILIES® AquaComfort Plus® jsou dostupné ve sférické verzi – pro krátko- i dalekozraké, torické (pro astigmatiky) nebo progresivní. Kontaktní čočky značky DAILIES® AquaComfort Plus®, závisle na typu, mají zastoupení pro každou vadu zraku.

Torické čočky jsou charakteristické extrémně tenkými okraji a účinným systémem zvlhčování. Díky použití tenkých stabilizačních zón, stabilita obrazu a korekce astigmatismu jde ruku v ruce spolu s vysokou propustností čočky pro kyslík. Čočky jsou charakteristické trojkovou povrchní vrstvou, která umožňuje rychlé a snadné nastavení čočky podle vady. Speciální značky na čočce usnadňují její nasazování a další značky ukazují, zda je čočka nasazena správnou stranou na oku. Progresivní kontaktní čočky (DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal) jsou určeny pro osoby po čtyřicítce. Nejsilnější vrstva je v centru čočky, díky čemuž čočka umožňuje kvalitní vidění na blízku i dálku.

Pro koho jsou kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® určeny?

Pro každého, kdo vede aktivní život a nechce myslet na dodatečnou péči o čočky. Také je možnost je nosit střídavě s brýlemi. Kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® jsou dostupné v baleních po 30 a 90 kusech. Torická a progresivní verze – DAILIES® AquaComfort Plus® Toric a DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal – v baleních po 30 kusech.